Lietuvos ledo ritulio rinktinė išsaugojo vietą pasaulio čempionato pirmajame divizione

Šeštadienį lemiamose 2011 metų pasaulio čempionato pirmojo diviziono B grupės turnyro Ukrainos sostinėje rungtynėse Lietuvos ledo ritulininkai 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) nugalėjo Estijos komandą, kurią treniruoja buvęs Lietuvos rinktinės treneris Dmitrijus Medvedevas, ir, iškovoję pirmąją pergalę, su 3 taškais užėmė penktą vietą.
Lietuvos ledo ritulio rinktinė
Lietuvos ledo ritulio rinktinė / A.Pliadžio nuotr.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Povilas Verenis (31:57, 58:58), po vieną – Mindaugas Kieras (05:12), Artūras Katulis (09:49) bei Donatas Kumeliauskas (48:28).

Visus šešis susitikimus pralaimėjusioje ir į II divizioną iškritusioje Estijos ekipoje įvarčiais pasižymėjo Vasilijus Titarenka (19:17) ir Toivo Suursoo (35:20).

B grupės turnyro nugalėtojas paaiškės pasibaigus kitiems penktojo turo susitikimams, kuriuose Lenkija žais su Didžiąja Britanija, o Ukraina – su Kazachstano komanda.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kazachstanas        4 4 0 0 0 18:4  12
2. Didžioji Britanija  4 3 0 0 1 18:7   9
3. Ukraina             4 3 0 0 1 17:9   9
4. Lenkija             4 2 0 0 2 16:12  6
5. Lietuva             5 1 0 0 4  9:24  3
6. Estija              5 0 0 0 5  8:30  0