„Lightning“ ledo ritulininkai pirmieji pravėrė Stenlio taurės konferencijos finalo duris (rezultatai)

AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Lightning“ ledo ritulininkai pusfinalyje „sausai“ eliminavo reguliariojo sezono Rytų konferencijos nugalėtoją „Capitals“ ekipą.
0

Trečiadienį NHL lygos Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Tampos „Lightning“ klubas namuose 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) nugalėjo Vašingtono „Capitals“ ledo ritulininkus, laimėjo seriją iki keturių pergalių 4:0 bei iškopė į konferencijos finalą.

Du įvarčius nugalėtojams, kurie reguliariajame sezone Rytuose buvo penkti, o konferencijos finale žais pirmą kartą nuo 2004 metų, kuomet iškovojo Stenlio taurę, pelnė Seanas Bergenheimas (24:41 ir 32:34).

Po kartą pasižymėjo Ryanas Malone'as (12:37), Marcas-Andre Bergeronas (45:07) ir Martinas St. Louisas (56:52).

Įvarčių autoriai Rytų konferencijos reguliariojo sezono nugalėtojos Vašingtono „Capitals“ ekipos gretose – Marco Sturmas (18:30), Johnas Erskine'as (33:40) bei Johnas Carlsonas (57:54).

Konferencijos ketvirtfinalyje „Lightning“ ledo ritulininkai septyniuose mačuose (4-3) iš tolesnės kovos eliminavo Pitsbergo „Penguins“ ekipą.