Lindsey Vonn pergalė pasaulio taurės varžybų greitojo nusileidimo rungtyje

Antrą pergalę 2010–2011 metų sezono kalnų slidinėjimo pasaulio taurės varžybų moterų greitojo nusileidimo rungtyje iškovojo praėjusio sezono planetos taurės bendrojoje įskaitoje savininkė amerikietė Lindsey Vonn.
Lindsey Vonn
Lindsey Vonn / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prancūzijoje vykusiame etape pasaulio ir olimpinė čempionė JAV kalnų slidininkė, kuriai tai buvo jau 35-oji pergalė šių varžybų istorijoje, distanciją įveikė per 1 minutę 51,42 sekundės bei tapo greitojo nusileidimo sezono rungties lydere.

Antrąją bei trečiąją vietas užėmė Šveicarijos kalnų slidininkės atitinkamai Nadja Kamer bei Lara Gut:

1. Lindsey Vonn (JAV)                   1 min. 51,42 sek.
2. Nadja Kamer (Šveicarija)          1:52,10
3. Lara Gut (Šveicarija)                 1:52,22
4. Elisabeth Goergl (Austrija)        1:52,38
5. Ingrid Jacquemod (Prancūzija) 1:52,61
5. Johanna Schnarf (Italija)            1:52,61

Pasaulio taurės kalnų slidinėjimo greitojo nusileido moterų rungties lyderių rikiuotė:

1. Lindsey Vonn (JAV                 260 tšk.
2. Maria Riesch (Vokietija)         207
3. Elisabeth Goergl (Austrija)     155
4. Julia Mancuso (JAV)               122
5. Daniela Merighetti (Italija)        110
5. Anna Fenninger (Austrija)       110

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės moterų varžybų lyderių bendroji įskaita (po 9 rungčių iš 37):

1. Maria Riesch (Vokietija)          533 tšk.
2. Lindsey Vonn (JAV)                481
3. Elisabeth Goergl (Austrija)      286
4. Tanja Poutiainen (Suomija)    276
5. Julia Mancuso (JAV)               268

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams