Nepatenkinti teisėjų sprendimais Plungės ledo ritulininkai svarstė galimybę palikti areną dar nesibaigus rungtynėms

Ledo ritulio rungtynių akimirka
Alfredo Pliadžio nuotr. / Ledo ritulio rungtynių akimirka
Šaltinis: BNS
0

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) Vakarų diviziono A grupės rungtynėse ketvirtadienį tik po įnirtingos kovos antrojoje rungtynių pusėje palaužusi varžovų pasipriešinimą Šiaulių „Ledo linija“ rezultatu 5:1 (1:1, 3:0, 1:0) įveikė Plungės LRK.

Netikėtai gerą žaidimą demonstravusi Plungės LRK pirmoji išsiveržė į priekį pirmajame kėlinyje, tačiau aikštelės šeimininkai rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje buvo lygus žaidimas iki kėlinio vidurio, kuomet pašalinimo iš aikštės sulaukė Plungės komandos žaidėjas Vytautas Jurkus. Netrukus ant prasižengusiųjų suolo buvo pasodintas dar vienas plungiškis ir, nesutikdami su teisėjų sprendimu, LRK žaidėjai susirinko prie atsarginių žaidėjų suolo bei svarstė galimybę palikti areną.

Po trumpo pasitarimo plungiškiai nusprendė tęsti rungtynes, o prasižengusiųjų suolą palikę du LRK žaidėjai gavo dar po 2 baudos minutes. Beveik 6 minutes žaidę nepilnos sudėties plungiškiai praleido tris įvarčius ir varžovai nutolo.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Elvijs Trankalis ir Domantas Varnys, vieną – Vytautas Krivelis.

Vienintelio įvarčio autorius plungiškių gretose – Vaclovas Ruibys.

Vakarų diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Sadvita“          10 10 0 0 0   75:19  30
2. Šiaulių „Ledo linija“        10  9 0 0 1   80:11  27
3. Klaipėdos „Skatas–95“         9  6 1 0 2   55:33  20
4. Klaipėdos „Kirai“            10  3 2 0 5   43:41  13
5. Plungės LRK                  10  4 0 1 5   42:49  13