NHL: Dainiaus Zubraus klubas patyrė septintą pralaimėjimą

Septintą pralaimėjimą tryliktose NHL ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į vienuoliktą vietą šešiolikos komandų Rytų konferencijoje nukrito Dainiaus Zubraus atstovaujamas „New Jersey Devils“ (14 tšk.) klubas.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Scanpix“/AP nuotr.

Ketvirtadienį svečiuose 16,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai antrąsyk 3:4 (0:1, 0:1, 3:2) turėjo pripažinti devintą pergalę per trylika mačų iškovojusios bei į antrąją poziciją keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje pakilusios „Saint Luis Blues“ (19 taškų) komandos pranašumą.

Pirmąjį mačą varžovams namuose antradienį „Devils“ ledo ritulininkai pralaimėjo taip pat minimaliai persvara – 0:1 (0:0, 0:0, 0:1).

Per nepilnas 15 žaidimo minučių (14:44) ketvirtadienį 36-erių metų lietuvis kartą smūgiavo į varžovų vartus, o trečiajame kėlinyje (46:36) jam buvo skirtos dvi baudos minutės.

Du įvarčius į arenos šeimininkų vartus įmušė Michaelas Ryderis (56:35 ir 59:09), vieną – Marekas Židlicky'is (58:09).

Septintą pergalę iš eilės iškovojusių nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Vladimiras Tarasenka (19:55), Jadenas Schwartzas (31:05), Alexanderis Steenas (47:10) ir Davidas Backesas (57:28), o Joris Lehtera atliko du rezultatyvius perdavimus.

„Blues“ vartininkas Jake'as Allenas atrėmė 24 , „Devils“ vartininkas Cory'is Schneideris – 22, o pastarąjį pakeitęs Keithas Kinkaidas – 3 varžovų metimus.