NHL: Dainiaus Zubraus komanda pasiekė pergalę

Dvidešimt šeštą pergalę 61-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo vienuoliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus „New Jersey Devils“ (65 tšk.) klubas.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį svečiuose 15,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ komanda 6:1 (1:0, 4:1, 1:0) nugalėjo keturioliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančius Niujorko „New York Islanders“ (54 tšk.) ledo ritulininkus, kurie patyrė 39-ą pralaimėjimą per 62 mačus.

Per 15 su puse žaidimo minučių (15:39) lietuvis nė karto nemetė į svečių vartus, blokavo šeimininkų metimą ir atsėdėjo dvi baudos minutes.

Iš viso per 61 šio sezono rungtynes 35-erių metų puolėjas D.Zubrus įmušė 10 įvarčių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei surinko 34 baudos minutes.

Antrajame kėlinyje įvarčiu į šeimininkų vartus pasižymėjęs 42-jų metų Jaromiras Jagras tapo tik septintuoju NHL istorijoje žaidėju, įmušusiu 700 įvarčių.

Be čeko, nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Adamas Henrique'as (5:00), Ryane'as Clowe'as (23:31), Marekas Zidlicky's (28:07), Markas Fayne'as (34:54) ir Ericas Gelinas (59:21).

Garbės įvartį į svečių vartus įmušė Kyle'as Okposo (26:14).

Atvirame ore vykusiose rungtynėse, kurias stebėjo beveik 63 tūkstančiai žiūrovų, Čikagos „Blackhawks“ ledo ritulininkai namuose 5:1 (1:0, 2:0, 2:1) nugalėjo Pitsbergo „Penguins“ komandą.

Likusių šeštadienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

„Boston Bruins“ – „Washington Capitals“ 2:4
„Philadelphia Flyers“ – „New York Rangers“ 4:2
„Colambus Blue Jackets“ – „Florida Panthers“ 6:3
„Nashville Predators“ – „Vinipeg Jets“ 1:3
„Dallas Stars“ – „Tampa Lightning“ 2:4
„Los Angeles Kings“ – „Carolina Hurricanes“ 3:1 "
„Monreal Canadiens“ – „Toronto Maple Leafs“ 4:3 (po pratęsimo)
„Edmont Oilers“ – „Calgary Flames“ 1:2 (po pratęsimo)

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius