NHL: Dainius Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą, o „Devils“ išlipo iš duobės

Vienintelis stipriausioje pasaulio ledo ritulio lygoje (NHL) rungtyniaujantis lietuvis Dainius Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą, o Naujojo Džersio „Devils“ klubas nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Devils“ ledo ritulininkai antradienį svečiuose po pratęsimo 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 1:0) nugalėjo Toronto „Maple Leafs“ komandą.

13-ą pergalę per 26 žaistas rungtynes iškovoję „Velniai“ (27 tšk.) Rytų konferencijoje liko 12-oje vietoje, o „Maple Leafs“ (33 tšk.) žengia šešta.

Rezultatyvų perdavimą 33-ejų metų puolėjas atliko pratęsimo pradžioje (62:40), o pergalingą įvartį arenos šeimininkų vartus įmušė Davidas Clarksonas, kuris pasižymėjo ir pirmojo kėlinio viduryje (8:59).

Pats D.Zubrus per nepilną 21 žaidimo minutę (20:38) nė karto nemetė į vartus, blokavo vieną varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Be šešių rezultatyvių perdavimų, lietuvio sąskaitoje šiame sezone per 26 rungtynes – 7 įvarčiai bei 8 baudos minutės.

Trečiojo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Ilja Kovalčiukas (5:07).

Arenos šeimininkams įvarčius pelnė Philas Kesselas (31:29) ir Mattas Frattinas (41:56).