NHL: Dainius Zubrus ir vėl pasižymėjo, o „Devils“ – laimėjo

Ketvirtą rezultatyvų perdavimą penkioliktose NHL ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ klubas iškovojo aštuntą pergalę.
Dainius Zubrus
Be įvarčio arba rezultatyviaus perdavimo Dainius Zubrus aikštelės nepalieka jau ketvirtą mačą iš eilės. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai po baudinių serijos 3:2 (0:2, 2:0, 0:0, 0:0, 1:0) privertė pasiduoti Vašingtono „Capitals“ (21 tšk.) ekipą.

Įdomu, jog vos prieš dieną Naujajame Džersyje vykusioje šių komandų dvikovoje 1:3 pranašesnė buvo „Capitals“.

„Devils“ (17 tšk.) NHL Rytų konferencijoje išliko devintoje, o „Capitals“ (21 tšk.) pakilo į antrą vietą.

Rezultatyvi D.Zubraus serija

Šeštadienio mače po D.Zubraus tikslaus perdavimo antrojo kėlinio viduryje (32:18) įvartį pelnė Petras Sykora, sušvelninęs rezultatą (1:2), o pusiausvyrą atstatyti pavyko Ryanui Carteriui (38:54).

Arenos šeimininkai pirmavo po Troy'aus Brouwerio (6:30) bei Jasono Chimeros (16:10) įvarčių pirmajame kėlinyje.

Lietuvos ledo ritulininkas šiose rungtynėse per nepilnas 25 žaidimo minutes (24:43) keturis kartus pats metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Pergalingą baudinį svečių gretose realizavo Davidas Clarksonas.

Be keturių rezultatyvių perdavimų, D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 4 įvarčiai ir 4 baudos minutės.

Be įvarčio arba rezultatyviaus perdavimo D.Zubrus aikštelės nepalieka jau ketvirtą mačą iš eilės.