NHL: „Devils“ su Dainiumi Zubrumi įtraukė nesėkmių sūkurys

Dainius Zubrus (centre) atakuoja, bet „Jats“ išgelbėjo vartininkas.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus (centre) atakuoja, bet „Jats“ išgelbėjo vartininkas.
0

Ketvirtąją nesėkmę iš eilės NHL ledo ritulio lygoje patyrė Naujojo Džersio „Devils“ klubas su lietuviu Dainiumi Zubrumi.

Šeštadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) nusileido Vinipego „Jats“ komandai.

13 kartą per 25 mačus prlaimėję „Devils“ (25 tšk.) NHL lygos Rytų konferencijoje nukrito į 12 vietą, į priekį praleisdami būtent "Jats" (26 tšk.) klubą.

18 su puse minutės (18:33) aikštėje praleidęs D.Zubrus triskart metė į varžovų vartus, blokavo varžovo metimą ir atsėdėjo dvi baudos minutes. Įvarčiu arba rezultatyviu perdavimu D.Zubrui pasižymėti nepavyksta jau penktą mačą iš eilės.

Po įvartį svečiams pelnė Adamas Henrique'as (05:53) ir Patrikas Eliašas (17:17).

Nugalėtojų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Evanderis Kane'as (01:42 ir 19:28), dar po vieną įmušė Aleksas Burmistrovas (38:24) bei Markas Stuartas (53:13).