NHL: „Ducks“ ledo ritulininkai tapo absoliučiais lyderiais

Devintą pergalę dvyliktose NHL ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir absoliučiu lyderiu tapo keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje pirmaujantis „Anahaim Ducks“ (18 tšk.) klubas.
Andrew Cogliano ir Benas Lovejoy
Andrew Cogliano ir Benas Lovejoy / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Penktadienį svečiuose daugiau nei 15 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Ducks“ ledo ritulininkai po pratęsimo 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) privertė pasiduoti šeštą nesėkmę per dešimt mačų patyrusią bei devintą vietą Vakarų konferencijoje užimančią „Dallas Stars“ komandą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Corey'is Perry'is (36:45) ir Nate'as Thompsonas (62:30).

Vienintelio įvarčio autorius arenos šeimininkų gretose – Antoine'as Rousselas (54:33).

„Ducks“ vartininkas Frederikas Andersenas atrėmė 21, o „Stars“ vartininkas Kari Lehtonenas – 22 varžovų metimus.

Kitų penktadienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

„Colambus Blue Jackets“ – „Toronto Maple Leafs“ 1:4
„Detroit Red Wings“ – „Los Angeles Kings“ 5:2
„Calgary Flames“ – „Nashville Predators“ 4:3

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius