NHL finalą „Sharks“ su Dainiumi Zubrumi pradėjo nesėkme

Danius Zubrus su „San Jose Sharks“ ekipa pradėjo trečiąją karjeroje NHL finalo seriją, tačiau pirmose rungtynėse išvykoje 2:3 (0:2, 2:0, 0:1) nusileido „Pittsburgh Penguins“ ledo ritulininkams. Serija žaidžiama iki keturių pergalių.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmojo kėlinio viduryje „Penguins“ išsiveržė į priekį, kai per 62 sekundes pelnė du įvarčius – pasižymėjo Bryanas Rustas ir Conoras Sheary.

Tačiau „Sharks“ atsitiesė antrajame kėlinyje. Tomasas Hertlas pelnė įvartį sužaidus tik dvi minutes, o kėliniui einant į pabaigą, 19-ąją min., Patrickas Marleau rezultatą išlygino.

Trečiasis kėlinys klostėse apylygiai, atrodė, kad komandoms reikės žaisti pratęsimą, tačiau Nickas Bonino įmušė pergalingą įvartį likus žaisti tik 2 su puse minutės.

Dainius Zubrus šiose rungtynėse ant ledo praleido beveik 10 minučių (9:45), dukart smūgiavo į varžovų vartus, blokavo vieną jų smūgį bei gavo dvi baudos minutes.

Antrosios serijos rungtynėse „Penguins“ arenoje vyks trečiadienį, Lietuvos laiku mačas žaidžiamas 3 val. ryte.