NHL: rezultatyvus Dainiaus Zubraus perdavimas ir dar viena „Devils“ pergalė (video, kiti rezultatai)

Dainius Zubrus (8 numeris)
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus (Nr. 8)
Šaltinis: BNS
0

Dvyliktą rezultatyvų perdavimą 61-ose šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o tryliktą vietą Rytų konferencijoje užimantis lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (58 tšk.) klubas iškovojo 27-ą pergalę per 62 mačus.

Sekmadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) privertė pasiduoti dvyliktą vietą Rytų konferencijoje užimančią Floridos „Panthers“ (59 tšk.) komandą, kuriai tai buvo 36-a nesėkmė per 62 mačus.

Po rezultatyvaus lietuvio perdavimo įvartį antrame kėlinyje pelnė Brianas Rolstonas (29:11) ir svečiai pirmavo 2:0. Pirmo įvarčio autorius – Davidas Clarksonas (25:46).

Per 16 su puse (16:27) žaidimo minučių Lietuvos ledo ritulininkas nė karto nemetė į varžovų vartus, blokavo du varžovų metimus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje šiame NHL sezone per 61 rungtynes – 13 įvarčių, 12 rezultatyvių perdavimų bei 43 baudos minutės.

Vienintelio įvarčio autorius arenos šeimininkų gretose sekmadienį – Marty Reasoneris (55:31).

Per 21 pastarąsias NHL reguliariojo sezono rungtynes „Devils“ iškovojo 17 pergalių.