NHL: Stenlio taurės savininkas patyrė antrąją nesėkmę

Antrosiose NHL Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse „Saint Luis Blues“ klubas šeštadienį namuose po pratęsimo 4:3 (2:0, 0:1, 1:2, 1:0) įveikė Stenlio taurės savininkus „Chicago Blackhawks“ ledo ritulininkus ir pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2-0.
Sent Lujiso „Blues“ ledo ritulininkai įveikė Čikagos „Blackhawks“ klubą
Sent Lujiso „Blues“ ledo ritulininkai įveikė Čikagos „Blackhawks“ klubą / „Scanpix“/„USA Today Sports“ nuotr.

Šiose permainingos rungtynėse šeimininkai po tikslių Chriso Porterio (7:08) ir Kevino Shattenkirko (19:58) smūgių pirmavo 2:0, tačiau po to svečiai pelnė tris įvarčius iš eilės – Duncanas Keithas (37:25), Brentas Seabrookas (44:53) bei Michalas Rozsivalas (46:38) – ir išsiveržė į priekį 3:2.

Likus vos 7 sekundėms iki trečiojo kėlinio pabaigos Vladimiras Tarasenko (59:57) išlygino rezultatą – 3:3, o pergalingą įvartį per pratęsimą įmušė Barretas Jackmanas (65:50).

Pirmąjį susitikimą ketvirtadienį „Blues“ komanda namuose laimėjo tokiu pat rezultatu, tik pergalingą įvartį įmušė tik trečiojo pratęsimo pradžioje – 4:3 (2:3, 0:0, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0).

Dabar serija keliasi į Čikagą, kur trečiąsias ir ketvirtąsias Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių rungtynes komandos žais pirmadienį ir trečiadienį.

Likusių šeštadienio NHL atkrintamųjų Stenlio taurės rungtynių rezultatai:

Rytų konferencija (ketvirtfinalis)

„Pittsburg Penguins“ – „Colambus Blue Jackets“ 3:4 (po 2 pratęsimo) (serija 1-1)

Vakarų konferencija

„Colorado Avalanche“ – „Minnesota Wild“ 4:2 (serija 2-0)

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams