Norvegijos ledo ritulininkai – vienvaldžiai pasaulio ledo ritulio čempionato A grupės lyderiai

Baltarusijos sostinėje įsibėgėja šešiolikos komandų pasaulio vyrų ledo ritulio pirmenybės.
Norvegų rinktinė įveikė italus
Norvegų rinktinė įveikė italus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vienvalde aštuonių komandų A grupės lydere tapo Norvegijos rinktinė, šeštadienį 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) nugalėjusi Italijos ledo ritulininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Švedija 0 0 0 0 0 0:0 0

Aštuonių komandų B grupės turnyrą pergale pradėjo Vokietijos komanda, šeštadienį po baudinių serijos 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) privertusi pasiduoti Kazachstano ekipą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Latvija 0 0 0 0 0 0:0 0

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pasaulio ledo ritulio čempionato Minske ketvirtfinalį.