Pasaulio biatlono taurės etape Tomas Kaukėnas finišavo 23-čias

Ketvirtadienį Slovėnijoje prasidėjo septintasis Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) pasaulio taurės varžybų etapas.
Tomas Kaukėnas
Tomas Kaukėnas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Vyrų 10 km sprinto rungtyje Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių dalyvis Tomas Kaukėnas finišavo 23-čias ir pelnė 18 įskaitinių taškų. Jis kartą suklydo šaudykloje, suko baudos ratą, o finiše 1 minutę 23,4 sekundės pralaimėjo nugalėtojui švedui Bjoernui Ferry'iui.

75-ąją vietą tarp 91 finišavusio dalyvio (startavo 92) užėmė Karolis Dombrovskis, kurį po dviejų baudos ratų nuo Švedijos biatlonininko skyrė daugiau nei 5 minutės.

Antras sprinto rungtyje finišavo rusas Antonas Šipulinas, o trečias buvo vokietis Arndas Peifferis:

1. Bjoern Ferry (Švedija) 25 min. 03,5 sek. (1 baudos ratas)
2. Anton Šipulin (Rusija) atsiliko 1,5 sek. (0)
3. Arnd Peiffer (Vokietija) 2,7 (1)
4. Dmitrij Malyško (Rusija) 2,9 (0)
5. Dominik Landertinger (Austrija) 17,3 (1) ...
23.Tomas Kaukėnas 1:23,4 (1) ...
75.Karol Dombrovski 5:07,0 (2) ...
91.Rolands Puzulis (Latvija) 7:50,1 (4)

Pasaulio biatlono taurės vyrų varžybų bendrojoje įskaitoje T.Kaukėnas užima 74-ąją vietą, o pirmauja prancūzas Martinas Fourcade'as (po 14 rungčių iš 22):

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 570 tšk.