Pasaulio biatlono taurės pirmame etape Tomas Kaukėnas ir Karolis Dombrovskis liko toli nuo lyderių

Švedijoje tęsiasi 2013-2014 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybų pirmasis etapas.
Biatlonininkas Tomas Kaukėnas
Biatlonininkas Tomas Kaukėnas / Mariaus Matulionio nuotr.

Ketvirtadienį vyrų asmeninėse 20 km lenktynėse Tomas Kaukėnas net 6 kartus šaudykloje nepateikė į taikinį (6 baudos minutės) ir liko tik 78-as. Jis nuo pergalę etape iškovojusio ir be klaidų šaudžiusio dukart pasaulio taurės laimėtojo prancūzo Martino Fourcade'o atsiliko 9 minutėmis 1,0 sekundes.

Antrą ir trečią vietas ketvirtadienį užėmė austrai – atitinkamai Simonas Ederas (atsiliko 2 min. 6,1 sek.; 1 baudos minutė) bei Danielis Mesotischas (2:20,02; 1).

Antrasis Lietuvos biatlonininkas Karolis Dombrovskis su 3 baudos minutėmis liko 90-tas tarp 103-jų lenktynes baigusių (startavo 105-i) sportininkų:

1. Martinas Fourcade (Prancūzija) 50 min. 10,9 sek. (0 baudos minučių)

2. Simonas Ederas (Austrija) atsiliko 2 min. 06,1 sek. (1)

3. Danielis Mesotitschas (Austrija) 2:20,2 (1)

4. Jeanas-Philippe'as Le Guellec'as (Kanada) 2:31,3 (1)

5. Danielis Boehmas (Vokietija) 2:39,3 (1) ...

78.Tomas Kaukėnas 9:01,0 (6) ...

90.Karolis Dombrovskis 10:18,1 (3) ...

103.Darko Damjanovskis (Makedonija) 14:39,2 (7)