Pasaulio greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate Agnė Sereikaitė 1000 metrų rungtyje užėmė 12-ąją vietą

Greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovė Agnė Sereikaitė
Alfredo Pliadžio nuotr. / Greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovė Agnė Sereikaitė
Šaltinis: BNS
0

Sekmadienį Kanadoje pasibaigusiose pasaulio greitojo čiuožimo trumpuoju taku pirmenybėse Sočio žiemos olimpinių žaidynių dalyvė devyniolikmetė Agnė Sereikaitė 1000 m nuotolyje užėmė dvyliktąją vietą.

Tai geriausias jos startas suaugusiųjų varžybose šį sezoną. Planetos pirmenybėse lietuvė 1500 m nuotolyje penktadienį užėmė aštuonioliktąją poziciją, o šeštadienį 500 m sprinto rungtyje liko šešiolikta.

Geriausias Lietuvos sportininkės rezultatas Sočio olimpiadoje – šešioliktoji vieta 1500 nuotolyje.

Sekmadienį 1000 m rungties atrankoje A.Sereikaitė aštuntajame čiuožime sugaišo 1 minutę 34,554 sekundės ir, nusileidusi tik būsimai planetos čempionei korėjietei Suk Hee Shim (1:34,164), užėmė antrąją vietą bei pateko į ketvirtfinalį, kur antrajame čiuožime užtruko 1 minutę 50,367 sekundės bei liko trečia ir buvo priversta pasitraukti iš varžybų.

Čempione tapusi Suk Hee Shim (1:30,488) finale aplenkė prizininkėmis tapusias tėvynainę Seung-Hi Park (1:30,597) bei kanadietę Valerie Maltais (1:30,690).

Bendroje čempionato įskaitoje A.Sereikaitė surinko 46 baudos taškus ir užėmė penkioliktąją vietą tarp 39-ių dalyvių.