Pasaulio jaunimo slidinėjimo čempionate Vytautas Strolia užėmė 35-ąją vietą

Čekijoje vykstančiame pasaulio jaunių (iki 20 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) slidinėjimo čempionate ketvirtadienį 35-ąją vietą 15 km laisvu stiliumi jaunimo varžybose užėmė Vytautas Strolia.
Vytautas Strolia
Vytautas Strolia / sportas.info nuotr.

Lietuvos distanciją įveikė per 38 minutes 35,2 sekundės ir 2 minutes 51,1 sekundės pralaimėjo čempionu tapusiam rusui Sergejui Ustiugovui (35:44,1).

Sidabro medalis šioje distancijoje atiteko kitam Rusijos slidininkui Jevgenijui Belovui (36:03,8), o bronza tenkinosi vokietis Thomas Bingas (36:26,5).

Kitas lietuvis Lukas Jakeliūnas (39:59,7) liko 61-as tarp 83-jų finišavusių (startavo 84) sportininkų.

Jaunimo merginų varžybose, kuriose Lietuvos slidininkų nebuvo, 10 km laisvu stiliumi greičiausiai įveikė norvegė Ragnhild Haga (27:50,4), aplenkusi prizininkėmis tapusias Anastasiją Slonovą (28:19,9) iš Kazachstano bei italę Deborą Agreiter (28:20,3).