Pasaulio kalnų slidinėjimo čempionate - netikėta Christofo Innerhoferio sėkmė (nuotraukos)

Pasaulio kalnų slidinėjimo čempionate Garmiše–Partenkirchene (Vokietija) trečiadienį išdalintas antrasis varžybų medalių komplektas.
Čempionas Ch.Innerhoferis
Čempionas Ch.Innerhoferis / „Scanpix“ nuotr.

Vyrų didžiausiojo slalomo rungties pirmenybių auksą netikėtai iškovojo italas Christofas Innerhoferis – 1 minutė 38,31 sekundės. Jis tapo vos antruoju Italijos kalnų slidininku po Patricko Staudacherio 2007 metais, kuriam pasaulio čempionatų istorijoje pavyko laimėti šią rungtį.

Sidabro apdovanojimas atiteko austrui Hannesui Reicheltui, kuris čempionui pralaimėjo 0,60 sekundės.

Bronza tenkinosi šios sezono pasaulio taurės varžybų lyderis bendrojoje įskaitoje kroatas Ivica Kosteličius, kurį nuo pirmą kartą per savo karjerą auksą iškovojusio 26 metų italo skyrė 0,72 sekundės.

Planetos pirmenybių didžiausiojo slalomo rungties nugalėtojo titulą gynęs šveicaras Didier'as Cuche'as trečiadienį finišavo ketvirtas, o Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių čempionas šioje rungtyje norvegas Akselis Lundas Svindalas buvo tarp aštuonių sportininkų, kurie nebaigė distancijos:

1. Christofas Innerhoferis (Italija)  1 min. 38,31 sek.