Pasaulio ledo ritulio čempionate Minske – čekų ir šveicarų pergalės

Antrą pergalę Baltarusijos sostinėje vykstančiame šešiolikos komandų pasaulio vyrų ledo ritulio čempionate iškovojo bei į ketvirtąją vietą aštuonių ekipų A grupėje pakilo Čekijos (6 tšk.) rinktinė.
Šveicarijos ledo ritulininkai įveikė vokiečius
Šveicarijos ledo ritulininkai įveikė vokiečius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Trečiadienį Čekijos ledo ritulininkai 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) nugalėjo septintojoje pozicijoje esančią Italijos (3 tšk.) komandą.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Slovakija 3 0 0 1 2 6:12 1

Pirmą pergalę B grupėje iškovojo ir į septintąją vietą pakilo Senojo žemyno vicečempionė Šveicarija (3 tšk.), 3:2 (1:1, 2:1, 0:0) įveikusi penktojoje pozicijoje esančius Vokietijos (5 taškai) ledo ritulininkus.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Kazachstanas 3 0 0 1 2 6:11 1

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pasaulio ledo ritulio čempionato Minske ketvirtfinalį.