Pasaulio ledo ritulio čempionato staigmena: Latvija starto mače nugalėjo Sočio olimpiados prizininkus suomius

Latvijos ledo ritulininkai
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Latvijos ledo ritulininkai
0

Netikėta pergale Baltarusijos sostinėje vykstantį šešiolikos komandų pasaulio vyrų ledo ritulio čempionatą pradėjo Latvijos rinktinė.

Šeštadienį aštuonių B grupės komandų pirmojo turo mače Latvijos ekipa 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) privertė pasiduoti Suomijos ledo ritulininkus, kurie praėjusių metų pirmenybėse buvo ketvirti, bei pakilo į trečiąją vietą.

Suomiai - vasarį pasibaigusių Sočio olimpinių žaidynių trečiosis vietos laimėtojai, kurie neslėpia, kad rengiasi šiemet pakovoti ir dėl planetos pirmenybių aukso.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Šveicarija 1 0 0 0 1 0:5 0

Kuklia pergale A grupės varžybas pradėjo čempionės titulą ginanti Švedijos komanda, šeštadienį 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) nugalėjusi Danijos rinktinę.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Italija 1 0 0 0 1 0:3 0

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pasaulio ledo ritulio čempionato Minske ketvirtfinalį.