Pasaulio ledo ritulio pirmenybėse Minske – pirmoji kanadiečių ir antroji amerikiečių pergalės

Pirmą pergalę Baltarusijos sostinėje vykstančiame šešiolikos komandų pasaulio vyrų ledo ritulio čempionato antroji turo mače iškovojo ir aštuonių ekipų A grupės lydere tapo Kanados rinktinė, šeštadienį 4:1 (0:0, 1:0, 3:0) nugalėjusi antrą nesėkmę patyrusius Slovakijos ledo ritulininkus.
Kanados ledo ritulio rinktinė įveikė Slovakiją
Kanados ledo ritulio rinktinė įveikė Slovakiją / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Italija 1 0 0 0 1 0:3 0

Antrą pergalę aštuonių komandų B grupėje iškovojo bei lydere tapo praėjusių metų pirmenybių bronzos medalininkė JAV rinktinė, 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) privertusi pasiduoti antrą

pralaimėjimą patyrusią planetos vicečempionę Šveicarijos rinktinę.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Šveicarija 2 0 0 0 2 2:8 0

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pasaulio ledo ritulio čempionato Minske ketvirtfinalį.