Gintarės Gurevičiūtės partneris „Šokiuose ant ledo“ Rusijos čempionate užėmė 4 vietą

Lietuvos šokių ant ledo projekte kartu su Gintare Gurevičiūte pirmąją vietą užėmęs rusas Aleksėjus Rogonovas tęsia profesionalo karjerą ir veržiasi į Rusijos elitą. Su naująja partnere Kristina Astakhova Rusijos dailiojo čiuožimo čempionate jis iškovojo ketvirtąją vietą.
A.Rogonovas tęsia profesionalo karjerą su partnere K.Astakhova
A.Rogonovas tęsia profesionalo karjerą su partnere K.Astakhova / Scanpix ir 15min.lt nuotr.
Temos: 1 Šokiai

Per didžiąsias metų šventes Rusijos dailiojo čiuožimo meistrai tradiciškai varžėsi svarbiausiose šalies pirmenybėse – Rusijos čempionate. Porų varžybose Rusijoje verda bene didžiausia konkurencija, lyginant su kitomis pasaulio šalimis. Šįkart pirmenybėse varžėsi 10 stipriausių duetų. Naujaisiais čempionais tapo Sočio olimpinių žaidynių vicečempionai Ksenia Stolbova ir Fedoras Klimovas. Susumavus trumposios ir laisvosios programos rezultatus jie surinko 212,10 balo.

Per žingsnį nuo pjedestalo liko lietuviams iš projekto „Šokiai ant ledo“ pažįstamas A.Rogonovas. Pasibaigus projektui jis profesionalo karjerą pratęsė su naująja savo partnere K.Astakhova. Laisvajam šokiui jie pasirinko „Meistro ir Margaritos“ kūrinio muziką, būtent tokią, kuri skambėjo per finalinį A.Rogonovo ir G.Gurevičiūtės šokį projekto finale. Rusijos čempionate A.Rogonovas su savo partnere užėmė ketvirtąją vietą ir surinko 174,52 balo.

Moterų varžybose triumfavo Elena Radionova (217,45 balo). Tik devinta liko Olimpinėse žaidynėse su Rusijos komanda triumfavusi ir dailiojo čiuožimo sensacija tapusi Julija Lipnitskaja (169,70 balo).

Rusijos čempionu vyrų varžybose antrą kartą tapo Maksimas Kovtunas, o šokiuose ant ledo triumfavo naujai susibūrusi pora Jelena Ilinykh ir Ruslanas Zhiganšinas.