Pirmose „New Jersey Devils“ rungtynėse – Dainiaus Zubraus įvartis

Jau pirmosiose 2014-2015 metų NHL reguliariojo sezono rungtynėse įvarčiu pasižymėjo Dainius Zubrus, o jo atstovaujamas „New Jersey Devils“ klubas ketvirtadienį svečiuose 6:4 (1:0, 2:3, 3:1) nugalėjo antrą nesėkmę iš eilės patyrusią „Philadelphia Flyers“ ekipą.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Devils“ klubas po trijų M.Ryderio (12:05), A.Henrique (22:10) ir M.Cammallerio (25:53) įvarčių pirmavo 3:0, tačiau „Flyers“ sugebėjo rezultatą išlyginti sulig paskutine antrojo kėlinio sekunde. Įvarčius Filadelfijos klubui mušė C.Giroux (35:44) ir W.Simmondsas (39:03 ir 39:59).

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Devils“ narys P.Eliašas įmušė dar kartą, tačiau netrukus V.Lecavalier (44:31) rezultatą vėl išlygino – 4:4.

Komandą pergalei įkvėpė D.Zubraus įvartis 47:13 min., po kurio taiklių metimų nebebuvo iki pat mačo pabaigos. Jau paskutinę rungtynių minutę, „Flyers“ vartininką pakeitus aikštės žaidėju, „Devils“ klubo pergalę įtvirtino M.Cammalleris (59:00), įmušęs į tuščius vartus.

„Devils“ vartininkas Cory'is Schneideris šiame mače atrėmė 35, o „Flyers“ vartininkas Steve'as Masonas – 20 varžovų metimų.