„Rokiškis“ pirmą kartą pateko į Lietuvos ledo ritulio čempionato finalą

Nacionalinės ledo ritulio lygos finalo ketverto pirmajame pusfinalyje „Rokiškis“ 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) įveikė Kauno „Baltų ainius“ ir tapo pirmąja čempionato finalininke.
„Baltų ainių“ ir  „Rokiškio“ mačo akimirka
„Baltų ainių“ ir „Rokiškio“ mačo akimirka
Temos: 1 Ledo ritulys

„Rokiškio“ komanda neturėjo didesnio vargo rungtynėse su varžovais ir jau pirmajame kėlinyje įrodė savo pranašumą dviem įvarčiais. Juos pelnė Dominykas Deksnys (14:57) ir Antanas Rukšėnas (17:40).

Antrajame kėlinyje A.Rukšėnas dar kartą pasiuntė ritulį į varžovų vartus (25:35) ir rezultatas tapo 3:0.

Kėlinį komandos baigė abipusėmis atakomis, tačiau ritulį dažniau kontroliavo ir pavojingiau varžovų vartams grasė „Rokiškis“.

Kauno komanda ir toliau niekaip nesugebėjo sukurti intrigos ir leido varžovams ramiai artėti pergalės link. Trečiasis kėlinys „Rokiškiui“ buvo lengvas pasivaikščiojimu, kurio metu buvo pelnytas dar vienas įvartis, kai pasižymėjo Kasparas Falkas ir rezultatas tapo 4:0.

„Sunku žaisti dviem penketais prieš keturis varžovų. Turime traumuotų žaidėjų, Lukas Žukauskas su U-18 rinktine ruošiasi pasaulio čempionatui. Tačiau pasirodymu esame patenkinti, kadangi tai debiutinis sezonas komandai ir patekome į finalinį ketvertą“- po rungtynių sakė „Baltų ainių“ trenerė Ramunė Maleckienė.

„Jaudinomės ir tai buvo sunkios rungtynės. Nors aikštelėje buvome pranašesni, tačiau lengva nebuvo“,- kaip įprasta, nedaugžodžiavo „Rokiškio“ treneris Audrius Deksnys.

Geriausiu rungtynių žaidėju „Rokiškio“ komandoje pripažintas A.Rukšėnas, „Baltų ainių“ - Dovydas Žiūkas.

Rokiškio klubas Lietuvos čempionate yra iškovojęs trečiąją vietą, o į finalą pateko pirmą kartą.

„Baltų ainiai“ – „Rokiškis“ 0:4 (0:2, 0:1, 0:1).

„Rokiškis“: A.Rukšėnas 2, D.Deksnys, K.Falkas po 1 įvartį.

Kitame pusfinalyje šeštadienį, 15.30 val. susitinka Kaliningrado „Delovaja Rus“ ir Šiaulių „ledo linijos“ komandos.