Startavo stipriausia pasaulio ledo ritulio lyga – NHL

Trejomis rungtynėmis prasidėjo 2011-2012 metų Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliarus sezonas. Nesėkmę jau pirmose rungtynėse patyrė Stenlio taurės laimėtojas Bostono „Bruins“ klubas, namuose 1:2 (1:2, 0:0, 0:0) nusileidęs Filadelfijos „Flyers“ ledo ritulininkams.
NHL sezono startas
NHL sezono startas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo ir po pertraukos į NHL grįžęs 39-erių metų Čekijos ledo ritulio veteranas Jaromiras Jagras, atlikęs rezultatyvų perdavimą bei į savo sąskaitą įsirašęs 1600-ą tašką karjeroje NHL.

Šiose rungtynėse šeimininkai pirmavo po tikslaus Brado Marchando (9:42) smūgio, tačiau dar pirmame kėlinyje Claude'as Giroux (19:10) išlygino rezultatą, o Jake'as Voračekas (19:57) įmušė pergalingą įvartį.

Kituose susitikimuose Toronto „Maple Leafs“ komanda namuose 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) nugalėjo Monrealio „Canadiens“ ekipą, o Pitsburgo „Penguins“ ledo ritulininkai svečiuose po baudinių serijos 4:3 (2:1, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0) įveikė Vankuverio „Canucks“ klubą.