Stenlio taurė tolsta: Dainiaus Zubraus klubas NHL finale pralaimėjo dar kartą

„San Jose Sharks“ ledo ritulininkai pralaimėjo ir antrąsias NHL Stenlio taurės finalo rungtynes „Pitsburgh Penguins“ ekipai ir atsilieka serijoje iki keturių pergalių 0:2. Šį kartą „rykliai“ krito po pratęsimo – 1:2.
„Pittsburgh Penguins“
„Pittsburgh Penguins“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmosiose tarpusavio rungtynėse „Sharks“ svečiuose nusileido savo varžovams 2:3.

Pirmą įvartį šeimininkams įmušė Philas Kesselis (28:20), bet pagrindinio laiko pabaigoje Justinui Braunui (55:55) pavyko rezultatą išlyginti.

Pratęsimas ilgai netruko. Sidney Crosby laimėjo išmetimą varžovų zonoje, o netrukus Conoras Sheary (62:35) džiaugėsi pergalingu įvarčiu.

Šį kartą „Sharks“ ekipos sudėtyje nebuvo lietuvio Dainiaus Zubraus. Po dešimties iš eilės sužaistų rungtynių, 37-erių metų lietuvės vėl sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, o aikštėje jį pakeitė po traumos sugrįžęs Mattas Nieto

Kitos serijos rungtynės bus žaidžiamos birželio 4-ą dieną „Sharks“ namų arenoje.