Ilgiausiame NHL atkrintamųjų varžybų mače istorijoje „Blues“ įveikė Stanlio taurės savininką „Blackhawks“

Pirmosiose NHL Vakarų konferencijos ketvirtfinalio iki keturių pergalių serijos rungtynėse „St. Luis Blues“ klubas ketvirtadienį namuose tik trečiojo pratęsimo pradžioje 4:3 (2:3, 0:0, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) privertė pasiduoti prizo savininkus „Chicago Blackhawks“ ledo ritulininkus.
„Blackhawks“ – „Blues“ rungtynės
„Blackhawks“ – „Blues“ rungtynės / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Įvarčius arenos šeimininkams daugiau nei 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje pelnė Adamas Cracknellas (4:40), Vladimiras Tarasenka (15:52), Jadenas Schwartzas (58:15) ir Alexanderis Steenas (100:26).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Johnny Oduya (11:14), Brentas Seabrookas (14:39) bei Patrickas Kane'as (18:24).

Tai buvo ilgiausiai trukęs NHL atkrintamųjų varžybų mačas per visą „Blues“ istoriją. 1984 metais Sent Lujiso klubas per 97 minutes ir 7 sekundes svečiuose 3:4 pralaimėjo Detroito „Red Wings“ komandai, o 1989 metų balandžio 20-ąją namuose Čikagos ekipą namuose 5:4 nugalėjo po 93 minučių bei 49 sekundžių kovos.

Ketvirtadienio mače „Blues“ vartininkas Ryanas Milleris atrėmė 39, o „Blackhawks“ vartininkas Corey Crawfordas – 48 varžovų metimus.

Antrąsias Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių rungtynes komandos žais šeštadienį.

Likusių ketvirtadienio NHL atkrintamųjų Stenlio taurės rungtynių rezultatai:

Rytų konferencija (ketvirtfinalis) „New York Rangers“ – „Philadelphia Flyers“ 4:1 (serija 1-0)

Vakarų konferencija „Colorado Avalanche“ – „Minnesota Wild“ 5:4 (po pratęsimo) (serija 1-0)

„San Jose Sharks“ – „Los Angeles Kings“ 6:3 (serija 1-0)