Suomija nugalėjo Čekiją ir pateko į pasaulio ledo ritulio čempionato finalą

Šeštadienį antrosiose pasaulio ledo ritulio čempionato Minske pusfinalio rungtynėse Suomijos rinktinė 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) nugalėjo Čekiją ir pateko į finalą.
Rungtynių akimirka / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Suomija į priekį išsiveržė 9-ąją rungtynių minutę, kai įvartį įmušė Joris Lehthera. 32-ąją minutę suomių pranašumą padvigubino Jarkko Immonenas. Paskutinę rungtynių minutę dar vieną įvartį pridėjo Joris Lehthera. Čekijos rinktinės vartininkas Alexanderis Salakas tuomet buvo palikęs vartus.

Finale Suomija susitiks su Rusijos ledo ritulininkais, kurie pirmajame pusfinalyje 3:1 nugalėjo švedus. Tai gali tapti puikiu revanšu Rusijos rinktinei, kurią iš Sočio olimpinių žaidynių eliminavo būtent Suomija.

Rungtynėse dėl trečios vietos susikaus Švedija ir Čekija.