„Tigrai“ įveikė „Geležinį vilką“ ir nustūmė Vilniaus klubą į paskutinę vietą

Praėjusių metų mažojo finalo dalyviai Kauno „Tigrų“ ledo ritulininkai Lietuvos ledo ritulio čempionate pagaliau įkvėpė gryno oro, kai namų rungtynėse net 12:1 (2:1, 5:0, 5:0) sudorojo Vilniaus „Geležinį vilką“ ir pabėgo iš paskutiniosios čempionato vietos. Kauno klube siautėjo Remigijus Guoga ir Dovydas Streckis, atitinkamai pelnę 4 ir 3 įvarčius.
Temos: 1 Ledo ritulys

Pirmasis kėlinys didesnių audrų nežadėjo. Nors kaunietis D.Streckis įvartį pelnė 14-ą sekundę, vilnietis Timonas Mažulis po penkių minučių (05:40) išnaudojo kiekybinę daugumą it išlygino rezultatą. Kėlinį įvarčiu baigė R.Guoga (19:33) ir „Tigrai“ susigrąžino persvarą.

Antrajame kėlinyje prasidėjo vilniečių košmaras ir „Tigrai“ pelnė net penkis įvarčius. Dukart pasižymėjo R.Guoga, po kartą Dovydas Žiūkas, Marius Lomakinas, Povilas Jagelavičius.

Trečiajame kėlinyje Kauno klubas pridėjo dar penkis įvarčius ir negailestingai sutriuškino varžovus. Trečiajame kėlinuke dukart pasižymėjo D.Streckis, po įvartį pridėjo R.Guoga, D.Žiūkas, Jonas Viknius.

Kauniečiai į varžovų vartus metė 38 kartus, vilniečiai atsakė 33 metimais.

Kauno klubas pabėgo iš paskutiniosios čempionato vietos. Kitos čempionato rungtynės įvyks po savaitės Kaune, kai kitą šeštadienį ledo arenoje „Tigrai“ priims Rokiškio „Rokiškį“ ir bandys pratęsti kilimą turnyrinėje lentelėje.