Trečioji Dainiaus Zubraus ekipos pergalė NHL sezono pradžioje

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Rungtynių akimirka
Šaltinis: BNS
0

Trečią pergalę ketvirtose 2011-2012 metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ (6 tšk.) klubas.

Šeštadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai po baudinių serijos 3:2 (0:2, 0:0, 2:0, 0:0, 1:0) nugalėjo trečiojoje pozicijoje Vakarų konferencijos Centriniame divizione esančią Nešvilio „Predators“ (5 tšk.) komandą.

Lietuvis per 18 žaidimo minučių (18:08) kartą metė arenos šeimininkų vartus ir išvengė baudos minučių.

Šeimininkai pirmavo po Colino Wilsono (12:22) ir Jerredo Smithsono (13:53) įvarčių, o rezultatą trečiajame kėlinyje išlygino Ilja Kovalčiukas (41:00) bei Davidas Clarksonas (47:57).

Baudinių serijoje svečiams pergalę nulėmė I. Kovalčiuko ir Zacho Parise'o įvarčiai.

Beje, „Devils“ vartininkas Johanas Hedbergas pirmajame kėlinyje sugebėjo atremti baudinį.