Trisdešimt antroji Dainiaus Zubraus klubo nesėkmė NHL pirmenybėse (visi rezultatai, video)

32-ą pralaimėjimą 44-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė absoliutus lygos autsaideris Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ (27 tšk.) klubas.
Naujojo Džersio „Devils“ šį sezoną iškovojo tik dvylika pergalių
Naujojo Džersio „Devils“ šį sezoną iškovojo tik dvylika pergalių / „Scanpix“ nuotr.

Penkioliktąją vietą Rytų konferencijoje užimantys „Devils“ ledo ritulininkai šeštadienį svečiuose po pratęsimo 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, 0:1) nusileido trečią pergalę iš eilės iškovojusiai bei dešimtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančiai Floridos „Panthers“ (44 tšk.) komandai.

Per 22 žaidimo minutes (22:03) 32–jų metų lietuvis triskart netaikliai metė į šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Nickas Palmieris (05:01) bei Davidas Clarksonas (48:47).
Įvarčius nugalėtojams pelnė Jevgenijus Dadonovas (15:07), Dennisas Widemanas (22:15) ir Dmitrijus Kulikovas (63:36).