Trys įvarčiai per pusantros minutės – „Lightning“ ledo ritulininkai šventė įspūdingą pergalę kovoje dėl Stenlio taurės

Rungtynių akimirka.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Rungtynių akimirka.
Šaltinis: BNS
0

Pirmąsias NHL ledo ritulio lygos Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos finalo iki keturių pergalių rungtynes Bostono „Bruins“ klubas šeštadienį namuose 2:5 (1:3, 0:0, 1:2) pralaimėjo Tampos „Lightning“ ledo ritulininkams.

„Lightning“ dar pirmajame kėlinyje surengė tikrą įvarčių fiestą, kai žaibiškai – per minutę ir 25 sekundes – pasižymėjo net tris kartus. Įvarčius svečiams pelnė Seanas Bergenheimas (11:15), Brettas Clarkas (11:34), Teddy'is Purcellas (12:40).

Mačo pabaigoje po įvartį dar pridėjo Marcas-Andre Bergeronas (53:37) ir Simonas Gagne'as (57:29).

Arenos šeimininkų, kurie Rytų konferencijos finale žaidžia pirmą kartą nuo 1992-ųjų, gretose įvarčiais pasižymėjo Tyleris Seguinas (15:59) ir Johnny'is Boychukas (58:59).

Antrąsias Rytų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos antradienį vėl žais Bostone.