Trys mačai – trys pergalės: „Kings“ NHL Stenlio taurės finale nepralaimi „Rangers“

Trečiosiose NHL Stenlio taurės varžybų finalo rungtynėse triskart Vakarų konferencijos čempionas „Los Angeles Kings“ klubas pirmadienį svečiuose 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) nugalėjo Rytų konferencijoje triumfavusius „New York Rangers“ ledo ritulininkus bei serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-0.
„Kings“ ledo ritulininkai
„Kings“ ledo ritulininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NHL Ledo ritulys

Pirmąjį mačą savo arenoje Los Andželo ekipa laimėjo po pratęsimo 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 1:0), o antrąjį – po dviejų pratęsimų 5:4 (0:2, 2:2, 2:0, 0:0, 1:0).

Pirmadienio rungtynėse įvarčius nugalėtojams pelnė Jeffas Carteris (19:59), Jake'as Muzzinas (24:17) ir Mike'as Richardsas (37:14), o Los Andželo komandos vartininkas Jonathanas Quickas atrėmė visus 32 arenos šeimininkų metimus.

„Rangers“ vartininko Henriko Lundqvisto sąskaitoje – 12 atremtų varžovų metimų.

Per visą NHL čempionatų istoriją tik kartą klubui, finalo seriją pralaiminčiam 0-3, pavyko atsitiesti ir įveikti varžovus keturis kartus iš eilės (4-3). 1942 metais tai padarė Toronto „Maple Leafs“ finalo serijoje privertęs pasiduoti Detroito „Red Wings“ komandą.

Ketvirtosios Stenlio taurės turnyro finalo rungtynės Niujorke bus žaidžiamos trečiadienį.

„Kings“ ledo ritulininkai Stenlio taurės savininkais buvo vienintelį kartą 2012 metais, o „Rangers“ ekipa prizo savininke buvo keturis (1928, 1933, 1940 ir 1994 metais) kartus.