Vokietijoje prasidėjo pasaulio kalnų slidinėjimo čempionatas, pirmasis auksas – austrei Elisabeth Goergl (nuotraukos)

Antradienį Garmiš-Partenkirchene (Vokietija) prasidėjo dvi savaites truksiančios 41-osios planetos kalnų slidinėjimo pirmenybės.
Čempionė Elisabeth Goergl
Čempionė Elisabeth Goergl / „Scanpix“ nuotr.

Pirmojo čempionato aukso medalio savininke – pirmą kartą per savo karjerą – moterų didžiausiojo slalomo rungtyje tapo 29 metų austrė Elisabeth Goergl – 1 minutė 23,82 sekundės.

Sidabro medaliu šioje rungtyje tenkinosi amerikietė Julia Mancuso (1:23,87), o bronzos apdovanojimo savininke tapo vokietė Maria Riesch (1:24,03).

Šios rungties nugalėtojos pasaulio čempionės titulą gynusi bei planetos taurės šio sezono varžybose pirmaujanti JAV kalnų slidininkė Lindsey Vonn finišavo septinta, o olimpinė čempionė austrė Andrea Fischbacher nebaigė distancijos: