Vytautas Strolia pasaulio slidinėjimo čempionate sugebėjo aplenkti vos tris varžovus

Italijoje vykstančiame pasaulio slidinėjimo čempionate trečiadienį 89-ąją vietą tarp 92 finišavusių dalyvių (startavo 95) vyrų 15 km distancijoje laisvuoju stiliumi užėmė Vytautas Strolia – 42 minutės 28,1 sekundės.
Vytautas Strolia
Vytautas Strolia / sportas.info nuotr.

Distancijos nebaigė prancūzas, austras bei latvis.

Lietuvos slidininkas, aplenkęs armėną, britą ir kiną, finiše beveik 8 minutes pralaimėjo aukso medalį iškovojusiam norvegui Petteriui Northugui (34:37,1).

Sidabro medalį pelnė švedas Johanas Olssonas (34:48,9), kurį nuo čempiono skyrė 11,8 sekundės.

Bronza tenkinosi kitas Norvegijos slidininkas Tordas Asle'as Gjerdalenas (34:59,4), kuris tautiečiui finiše pralaimėjo 22,3 sekundės.