Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Dominykas Vaitiekūnas

Visos temos
Dominykas Vaitiekūnas Dominykas Vaitiekūnas

Dominykas Vaitiekūnas – scenos menų atlikėjas, Lietuvos teatro ir kino aktorius, renginių vedėjas, grupės „Liūdni slibinai“ narys televizijos laidų vedėjas. Šiuo metu kuria ir atlieka muziką Vitalijaus Špokaičio vardu.

Vitalius ir Albinas, Dominykas Vaitiekūnas

Vitaliaus ir Albino vestuvėse dalyvavęs D.Vaitiekūnas: „Nepaisant meilės grožio, man spaudė širdį“

Signmark

Beždžione kadaise išvadintas Signmark tapo pirmuoju pasaulyje kurčiu reperiu: muzika pavergė minias

Dominykas Vaitiekūnas

D.Vaitiekūnas švenčia svarbią sukaktį: „Iš manęs pavogė feisbuko paskyrą, bet entuziazmo – ne“

 D. Vaitiekūnas ir Andrius Gasiukevičius  pokalbiui susitiko Ignalinos viešojoje bibliotekoje. Bibliotekai atnaujinti skirta beveik 60 tūkst. eurų ES investicijų

Net trijose olimpiadose laimėjęs Andrius savo palinkėjimu Ignalinai nustebino D.Vaitiekūną

Kurčiųjų pasirodymas su Dominyku Vaitiekūnu Kaune

Kurčiųjų pasirodymas su D.Vaitiekūnu sujaudino kauniečius: „Mano vidinis pasaulis apsivertė“

Plungės dvaro rūmų atnaujinimui skirta per 740 tūkst. Eur ES fondų investicijų

Ar žinote, kur yra Žemaitijos Versalis, turintis lietuviškąją Moną Lizą?

Dominyko Vaitiekūno koncertas su kurčiaisiais

Pirmąjį koncertą su kurčiaisiais surengęs D.Vaitiekūnas: „Esu dėkingas skeptikams“

D.Vaitiekūnas ir R.Naujanytė-Bjelle su kurčiaisiais gestus pavertė į muziką

D.Vaitiekūnas ir R.Naujanytė-Bjelle su kurčiaisiais gestus pavertė muzika: pasitelkė technologijas

Dominykas Vaitiekūnas

Dominyko Vaitiekūno šuo Nikolajus tapo kraujo donoru: skubiai reagavo į pagalbos prašymą

Užsisakykite 15min naujienlaiškius