Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Monika Kvietkutė

Visos temos
Monika Kvietkutė Monika Kvietkutė (buvusi Šedžiuvienė)

Monika Kvietukutė (buvusi Šedžiuvienė) (gimė 1992 m. balandžio 25 d.) – buvusi verslininko Andriaus Šedžiaus žmona. Grupės „Pop Ladies“ narė. Monika Kvietkutė dainavo Šiaulių merginų grupėje „Mis“. Su dainininku Ruslanu Kirilkinu dalyvavo LNK muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“. Su A.Šedžiumi išskirta 2020-02-27 įsiteisėjusiu teismo sprendimu.

Monika Kvietkutė

M.Kvietkutė neteko verslo ir draugės – prabilo apie įžeidinėjimus: „Man liko suskilusi gelda“

Monika Kvietkutė su sūnumi Gabrieliumi

Monikos Kvietkutės sūnus Gabrielius paminėjo 8-ąjį gimtadienį: šventę ruošė ir Andrius Šedžius

Monika Kvietkutė

Į naują verslą nėrusi Monika Kvietkutė davė atsaką smalsuoliams: išvardijo pajamų šaltinius

Monika Kvietkutė

Iš narcizo gniaužtų ištrūkusi M.Kvietkutė – apie pigų populiarumą ir dabartinį ryšį su A.Šedžiumi

Monika Kvietkutė

Monika Kvietkutė ėmėsi naujo verslo: „Sakyčiau, neblogai sekasi“

Kalėdų eglės įžiebimas Lentvaryje

Kalėdų eglės įžiebimas Lentvaryje: kosminio dydžio meškinai ir O.Pikul bei M.Kvietkutės šou

Monika Kvietkutė

M.Kvietkutė įsiamžino šventinėje fotosesijoje: „Šis laikas man ir mano sūnui – stebuklingas“

Monika Kvietkutė/ Viganto Ovadnevo nuotr.

M.Kvietkutė: „Jei nenori šeimos ir vaikų, tegu vyrai praeina pro šalį ir netrukdo!”

Monika Kvietkutė

M.Kvietkutės širdis vėl laisva: sako patyrusi buvusio draugo psichologinį smurtą

Užsisakykite 15min naujienlaiškius