Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Rafailas Karpis

Visos temos
Rafailas Karpis Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Rafailas Karpis

Rafailas Karpis – populiarus Lietuvos tenoras.  Leharo „Die lustige Witwe“ atliko Njeguso, Musorgskio „Boris Godunov“ – Jurodovio ir Missailo, Rossinio „Il barbiere di Siviglia“ – Pareigūno, P. Čaikovskio „Jevgenijus Oneginas“ – Triqueto, Pučinio „Madam Buterfly“ – Goro ir kitas partijas. Jis koncertavo JAV, Suomijoje, Estijoje ir Švedijoje.

Andžėjus Ravanas, Rafailas Karpis

Garsenybės priėmė žmonių su regos negalia mestą iššūkį: gyvenimą keis ir Rafailas Karpis

Rafailas Karpis su dukromis

Rafailas Karpis: „Man atrodo, žmonės myli ne mane, o dukras. Na, gerai, ir mane truputį“

Rafailas Karpis projekte „Aš esu muzika“

„Aš esu muzika“ nugalėtojas R.Karpis – apie gąsdinančią „Eurovizijos“ temą ir raktą į sėkmę

Beata Nicholson ir Liudo Dapkaus augintinis Barklis prie pinigų konteinerio

Žinomus žmones nustebino Lietuvos miestuose atsiradę pinigų konteineriai: „Koks čia pokštas?“

Kalėdos ir Chanuka Rafailo Karpio šeimoje

R.Karpio šeima švenčia ne tik Kalėdas, bet ir žydų Chanuką: tradicijos grįžo gimus vaikams

„Kauno kantatos“ repeticija

Operos solistas Rafailas Karpis: „Kur klesti didžiausias siaubas, atsiranda ir pati ryškiausia šviesa“

Garsūs operos ir baleto pasaulio žmonės

Testas: ar atpažinsite 10 Lietuvos operos ir baleto žvaigždžių?

Rafailas Karpis su šeima

Dianos ir Rafailo Karpių vasaros tradicijos: sodas namuose ir tobulėjimo stovykla miške

Šarūnas Šapalas, Rafailas Karpis ir Laimonas Pautienius
Reklama

Merkinės fabrikas trijų upių santakos peizaže kviečia klausytis „Operos su džinsais“

Užsisakykite 15min naujienlaiškius