Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jurga Šeduikytė: sūnui patinka mano koncertai

Foto naujienai: Jurga Šeduikytė: sūnui patinka mano koncertai
zmones24.lt / Tomo Kapočiaus nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Praėjusiais metais sūnaus Ado su draugu aktoriumi Vidu Bareikiu (23) susilaukusios dainininkės Jurgos Šeduikytės motinystės atostogos baigėsi – moteris ką tik pradėjo akustinių koncertų turą ir jau įrašinėja naujas dainas.

Vardas, pavardė: Jurga Šeduikytė.
Gimimo vieta, data: 1980 02 10, Telšiai.
Šeiminė padėtis: netekėjusi, su draugu Vidu Bareikiu (23) augina sūnų Adą (8 mėn.).
Karjera: dainininkė ir dainų autorė; 2002 m. sėkmingai pasirodė jaunųjų vokalistų konkurse „Fizz Superstar“; tais pačiais metais pradėjo koncertuoti su merginų roko grupe „Muscat“; 2004 m. Jurga atliko pagrindinius vaidmenis miuzikluose „Ugnies medžioklė su varovais“ ir „Tadas Blinda“; 2004–2006 m. vedė laidą „Lietuvos dainų dešimtukas“ ir „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankas su Rolandu Vilkončiumi; 2005 m. pradėjo solinę karjerą; išleido du albumus „Aukso pieva“ (2005) ir „Instrukcija“ (2007); 2008 m. išleido knygą vaikams „Pasaka apie Slieką ir jo draugą Pašiauštą“.
Apdovanojimai: 2007 m. laimėjo pagrindinį prizą tarptautiniame Baltijos dainos muzikos festivalyje Karlshamne, Švedijoje; 2007 m. gavo MTV apdovanojimą „Best Baltic Act“, taip pat pelnė daugybę „Bravo“ ir „Radiocentro“ apdovanojimų.

Praėjusiais metais sūnaus Ado su draugu aktoriumi Vidu Bareikiu (23) susilaukusios dainininkės Jurgos Šeduikytės motinystės atostogos baigėsi – moteris ką tik pradėjo akustinių koncertų turą ir jau įrašinėja naujas dainas.

– Dauguma muzikantų dejuoja, kad koncertuoja vis rečiau ir kad vis mažėja honorarai, o Tu leidiesi į akustinių koncertų turą po Lietuvą su Romu Rainiu. Juokiesi krizei į akis?

– Šio turo tikslas – pagaliau apsilankyti pas tuos žmones, kurie gyvena mažesniuose miesteliuose ir pas kuriuos nelabai galime nuvažiuoti su visa grupe. Muzika turi būti prieinama ne tik išrinktiesiems iš didmiesčių. O honorarai šiuo atveju nėra pats svarbiausias dalykas. Norėjau kaip nors smagiai atsisveikinti su „Instrukcijos“ etapu. Be to, seniai svajojau aplankyti Telšius, Uteną, Tauragę ir kitus mažesnius miestus. Tikiuosi, kad žmonės nepasididžiuos ir ateis į koncertus. Kadangi tai yra naujos vietos, nenuspėjama situacija ir nepažįstami žmonės, negali nieko prognozuoti. Kita vertus, akustinis koncertas dažnai sukuria kur kas artimesnį ryšį su publika. Pasiilgau to jaukumo ir paprastumo.

– Du miestai Tau turi ypatingą reikšmę – omenyje turiu Telšius, kuriuose gimei, ir Palangą, kur gyvenai su tėvais prieš išvykdama studijuoti.

– Telšių esu labai pasiilgusi. Niekad nepamiršiu, kaip antroje klasėje vienas berniukas mane užstojo prieš auklėtoją ir prisiėmė kaltę dėl kažkokios šunybės. Man telšiškiai atrodo tiesūs ir teisingi žmonės, paprasčiau į viską žiūri. Bus smagu su jais susitikti ir pasidalyti savo kūryba. Palangos publika yra labai išranki, bet jei jau užmezgi kontaktą su žmogumi iš pajūrio, tai ilgam (šypsosi).


– Negalime pamiršti, kad esi jauna mamytė. Ar taip ir įsivaizdavai motinystę? Gal į turą pasiimsi ir sūnelį Adą?

– Ne, mažiukas liks namie su mūsų aukso vertės močiute. Nors jam patinka mamos koncertai – gal į kelis ir kartu nuvažiuosim.

– Balandis ir gegužė dėl koncertų bus gana įtempti mėnesiai. Ką veiksi vasarą?

– Tikrai žinau, kad bus atostogos. Taip pat baigsime rudenį pasirodysiančio albumo įrašus, ruošimės koncertams.

– Pirmajame Tavo albume buvo nemažai elektronikos, antrasis, priešingai, labiau akustinis. Koks bus trečiasis? Turbūt eksperimentuosi toliau?

– Jame derės kraštutinumai – gyvybė ir elektronika. Tamsi ir šviesi nuotaikos.

– Parašei knygą vaikams. Gal planuoji parašyti ką nors ir suaugusiesiems?

– Kol kas visi planai ir mintys sukasi tik apie muziką.

– Daug metų pramogų versle kalbama, kad Tu galėtumei puikiai atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“, nes kuri nestandartinę muziką. Tačiau Tu net nepateiki paraiškos atrankos organizatoriams. Kodėl?

– Viską stengiuosi daryti natūraliai. Kol kas nejaučiu didelio poreikio dalyvauti šiame konkurse.

– Kaip Tau patinka šių metų Lietuvos atstovo Sashos Son daina? Manai, ji patiks europiečiams?

– Nežinau.

– Skirtingai nei dauguma Tavo kolegių, vengi su žiniasklaida kalbėti apie asmeninį gyvenimą. Ar taip nusistačiusi būsi ir toliau? Kas turėtų nutikti, kad staiga pradėtumei pasakoti asmeninius dalykus?

– Gal koks žemės drebėjimas... O gal užeis kada tokia nuotaika (šypsosi)...

– Beje, ar domiesi, kas vyksta pramogų versle: žiūri atitinkamas laidas, skaitai žurnalus? Juokiesi ar Tau liūdna dėl to, kas vyksta? Turiu omenyje visokius skandalus, tarkime, Zvonkės ir Mios muštynes, Nijolės Pareigytės ir humoristo Modesto Vaišnoro konfliktą...

– Tikrai nesu aktyvi šių įvykių stebėtoja, todėl ir komentuoti jų negaliu (šypsosi).

Vidas Bareikis (23)

Asmeninį gyvenimą branginanti atlikėja nuo žurnalistų ilgai slėpė ir draugystę su už ją šešeriais metais jaunesniu aktoriumi, grupės „Suicide DJs“ nariu Vidu Bareikiu. Muzikantų pora kartu pasirodydavo įvairiuose renginiuose, nesislapstė nuo fotografų, tačiau paklausti, kas juos sieja, atsakydavo: „Mes – tik draugai.“ Yla iš maišo išlindo tuomet, kai atlikėja ėmė lauktis vaikelio.
„Ta šeima, kurią dabar kuriu, man yra be galo svarbi. Labai norėčiau, kad santykiai eitų teisinga linkme ir tiek mane, tiek man artimus žmones suptų tinkama aplinka“, – prieš pat gimstant sūnui Adui duodamas interviu „Privatu!“ kalbėjo Vidas Bareikis.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką