Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Michaelas Jacksonas (1958–2009)

Foto naujienai: Michaelas Jacksonas (1958–2009)
zmones24.lt / AOP nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pagrindinis dėl popkaraliaus mirties kaltinamas įtariamasis pagaliau davė parodymus. Michaelo asmeninis gydytojas Conradas Murray (56) prisipažino, kad paciento mirties dieną, birželio 25-ąją, iš tikrųjų suleido „Propofol" preparatą.

Žudikas prisipažino?


Pagrindinis dėl popkaraliaus mirties kaltinamas įtariamasis pagaliau davė parodymus. Michaelo asmeninis gydytojas Conradas Murray (56) prisipažino, kad paciento mirties dieną, birželio 25-ąją, iš tikrųjų suleido „Propofol" preparatą. Popkaraliaus mirties aplinkybes tiriantys pareigūnai mano, kad būtent šie stiprūs skausmą malšinantys vaistai ir buvo pagrindinė priežastis, dėl kurios nustojo plakti dainininko širdis. Murray neneigia, kad ir anksčiau skirdavo šių vaistų Michaelui, mat jis be jų neva negalėdavo užmigti. Vis dėlto dauguma medikų teigia, kad „Propofol" vaistai niekada nevartojami kaip migdomieji. Šis faktas leidžia suabejoti Murray profesionalumu, nes „Propofol" preparatas dažniausiai skiriamas tada, kai pacientui būtina sukelti stiprią narkozę prieš sudėtingą operaciją. Primename, kad Conradas Murray įtariamas dėl netyčinio popkaraliaus nužudymo ir įkalčių slėpimo.

Neseniai paaiškėjo, kad Jacksono gerbėjai savo dievaičio kandidatūrą siūlo Nobelio premijai gauti - už atlikėjo labdaringą veiklą ir indėlį į žmonijos gerovę. Internete jau išplatintos dvi peticijos, po kuriomis pasirašė daugiau nei 15 000 žmonių.

Omeras Bhatti (25), kurį daug kas laikė ketvirtuoju Michaelo Jacksono sūnumi, pareiškė, kad nėra šio dainininko vaikas. Jie su Michaelu tiesiog buvo geri draugai.


Paaiškėjo vaikų likimas


Pagaliau nuspręsta, kad dainininko vaikus - sūnus Michaelą (12) ir Prince'ą Michaelą Jacksoną II (7) ir dukrą Paris (11) - globos Michaelo mama Katherine (79). Močiutei pavyko susitarti su buvusia dainininko žmona Deborah Rowe (50), kuri taip pat kovojo dėl teisės globoti vaikus. Pasak pasirašyto dokumento, Deborah galės lankyti savo pagimdytus Michaelą ir Paris. Ne paslaptis, kad trečiąjį vaiką pagimdė nežinoma surogatinė motina. Teigiama, jog Deborah atsisakytų savo teisių į vaikus, jei Katherine jai sumokėtų 4 mln. JAV dolerių (apie 9,8 mln. litų). Kalbama, kad toks susitarimas tarp Deborah ir Jacksono šeimos tikrai buvo sudarytas, tačiau niekur nešnekama apie tai, ar Rowe buvo sumokėta minėta pinigų suma.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką