Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Muzikos akademija 2009“ atidaryta. Muzika juk viską gydo!

Foto naujienai: „Muzikos akademija 2009“ atidaryta. Muzika juk viską gydo!
zmones24.lt / LNK nuotr.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Muzika... Muzika... Muzika juk viską gydo", - šou pradžioje dainavo buvusių LNK muzikinių projektų dalyviai, o transliacijos pabaigoje himną užtraukė ir naujosios žvaigždutės.

Šeštadienį tiesioginiame LNK eteryje prasidėjo nauji muzikos metai - savo kelią į žvaigždes pradėjo dešimt jaunų žmonių, pasiruošusių tapti garsenybėmis.


„Muzika... Muzika... Muzika juk viską gydo", - šou pradžioje dainavo buvusių LNK muzikinių projektų dalyviai, o transliacijos pabaigoje himną užtraukė ir naujosios žvaigždutės.


Prakaitavo ir nerimo jaunieji dainorėliai prieš transliaciją. Bet vos įžengę į sceną jaudulį pamiršo ir pasidavė muzikos kerams. Nerimą vaikė ir šmaikštusis komisijos pirmininkas Mindaugas Stasiulis. „Kafka - rizikingas Edgaro pasirinktas pseudonimas. Kas būtų, jei išimtume raidę F? O Arielė, matau, čia atėjo ne dainavimo, o kitais tikslais - reklamuoti skalbiamųjų miltelių. Vienok - ji dainavo švariai", - juokavo Mindaugas.


O komisijos narys Ruslanas Kirilkinas atkreipė dėmesį į dalyvių išvaizdą. „Atui patarčiau nusiskusti tą barzdelę", - sakė jis. „Ačiū Ruslanui, bet tikrai neklausysiu jo", - po transliacijos juokėsi Atas.


Jaudintis dalyviams buvo ko. Tiesioginiame eteryje dalyviai sužinojo, kad dabar pat komisija išrinks tris blogiausiai pasirodžiusius dainininkus ir vieną lyderį.


Šmaikštusis Mindaugas Stasiulis, balsingoji Vilija Matačiūnaitė ir pernykštės „Muzikos akademijos" nugalėtojas Ruslanas Kirilkinas nutarė: daugiausiai mokytis kol kas reikia raudonplaukei Arielei, tenorui su barzdele Atui ir princui iš Azerbaidžano Eldarui. Jis, pasak M. Stasiulio, labai patikęs Kirilkinui, todėl šis norįs darsyk scenoje išvysti tamsuas gymio vaikinuką.


Lydere iškart tapo sienų drebintoja seksualioji Eglė - jos sprendimu, kitą šeštadienį jau dėl išlikimo kovos Atas.


„Muzikos akademija" transliuojama ne tik per LNK, bet ir per radijo stotį „Lietus". Šios stoties klausytojai kas savaitę rinks geriausias dainas.


Dainininkai dėl žiūrovų simpatijų ir dėl išlikimo kovos keturis mėnesius.

Komentarai
Temos Akademija, Muzika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką