Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Oksana Pikul: mes – tik draugai!

Foto naujienai: Oksana Pikul: mes – tik draugai!
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Turbūt daug kas nustebo savaitgalį amžiną meilę vienas kitam prisiekusių Aistės Jasaitytės ir Romano Čeburiak šventėje tarp svečių išvydę ir seksualiąją „Olialia pupytę" Oksaną Pikul (25).

Jau kurį laiką pramogų pasaulio užkulisiuose netyla kalbos, kad dar viena gražuolė nusitaikė į žinomo krepšininko širdį. Turbūt daug kas nustebo savaitgalį amžiną meilę vienas kitam prisiekusių Aistės Jasaitytės ir Romano Čeburiak šventėje tarp svečių išvydę ir seksualiąją „Olialia pupytę" Oksaną Pikul (25). Nors mergina tikina, kad ją ir Lietuvos rinktinėje žaidžiantį Simą Jasaitį (27) sieja tik graži draugystė, tiesiai šviesiai paklausta, ar širdis po išsiskyrimo su mylimuoju vis dar laisva, atsakyti nedvejodama negali.


Nustebome išvydę tave Aistės ir Romano Čeburiak vestuvėse - anksčiau lyg ir neteko tavęs matyti nei vieno, nei kito draugijoje...


Buvau pakviesta kaip svečias. Su kuo buvau? Su draugu, tiksliau - bičiuliu, pažįstamu, kurio vardas Mantas. Jis tikrai nėra mano gyvenimo draugas, tiesiog geras bičiulis, kuris palaikė draugiją, kad nebūtų liūdna (šypsosi).


Esi gera Aistės draugė?


Pažįstu abu - ir Aistę, ir jos brolį. Esu abiejų draugė.


Bet jau kalbama, kad tave su Simu sieja ne paprasta draugystė, o kur kas šiltesni ir artimesni santykiai...


Mes esame tik paprasti draugai, bičiuliaujamės...


Jau seniai?


Esame pažįstami jau nemenkai laiko, tačiau bendraujame tik kaip draugai.


Ir tikrai nesate pora?


Negaliu taip sakyti.


Bet pora galėtumėte būti?


Simas - gražus vyras, tad, žinoma (juokiasi)!


O ar tiesa, kad neseniai išsiskyrė tavo ir dvylika metų vyresnio mylimojo Stasio keliai?


Buvo tokių kalbų. Sakiau, kad asmeninio gyvenimo nekomentuosiu, bet dabar galiu atvirai ištarti: taip, tai tikrai nutiko. Draugavome pusantrų metų, bet, būna, žmonės gyvena sykiu ir suvokia, kad charakteriai visiškai nesutampa. Pasitarėme ir nusprendėme išsiskirti, bet iki šiol esame geri draugai, gražiai bendraujame, dažnai susiskambiname, teiraujamės, kaip sekasi. Tai nebuvo piktos skyrybos.


Bet spauda rašė, kad po skyrybų tave užpuolė dvasinės problemos, dėl kurių net nustojai koncertuoti ir kreipeisi į vadinamąjį sielos gydytoją.


Nebuvau viename koncerte - tai tiesa, ir tikrai dėl to, kad sunegalavau, bet su pašlijusiais nervais tai neturi nieko bendro. Ir tikrai nežinau, ar man reikėjo lankytis pas sielos daktarus - taip blogai, manau, nebuvo. Juokavau: jei anticeliulitinis masažas yra sielos gydymo menas, tada taip - išties kreipiausi į sielos gydytojus (juokiasi).

Tuo metu gal ir buvo šiek tiek liūdna. Nesutarimai su mylimu žmogumi, skyrybos - taikymasis, vėl skyrybos ir vėl - taikymasis... Be viso to, kas vyko tarp mūsų, dar ir nuotraukos, kuriomis tikrai neturiu dėl ko didžiuotis, buvo išviešintos... Kad ir kaip gražiai vyktų, skyrybos negali teikti džiaugsmo. Tai vis tiek stiprus sukrėtimas, gyvenimo pokytis, kurį reikia priimti. O dabar tėra faktas - esu laiminga ir man viskas sekasi puikiai.


Laiminga ir laisva širdimi?


Nežinau, kaip atsakyti (kvatojasi)... (Šiek tiek pasvarsčiusi.) Na, negaliu atsakyti į šį klausimą.


Jei būtum laisva, atsakytum nedvejodama!


Nežinau... Bijau ką nors sakyti. Galiu tik pakartoti: viskas yra gerai, esu laiminga, mano gyvenime viskas puikiai klostosi. Darbai, mokslai, draugai - viskas labai faina.


O gal iš tikrųjų yra užsimezgę santykiai, apie kuriuos dar anksti kalbėti?


Mes su Simu esame draugai, ir nežinau, kaip kitaip galėčiau pakomentuoti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką