Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sportas ir žvejyba – ne tik vyrams

Foto naujienai: Sportas ir žvejyba – ne tik vyrams
zmones24.lt / Nuotrauka iš redakcijos archyvo
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Boksas, krepšinis ir žvejyba daugeliui iš karto asocijuojasi su vyriška kompanija. Pasirodo, Lietuvoje yra nemažai garsių dailiosios lyties atstovių, kurios tiesiog dievina šiuos ne itin moteriškus užsiėmimus.

Boksas, krepšinis ir žvejyba daugeliui iš karto asocijuojasi su vyriška kompanija. Pasirodo, Lietuvoje yra nemažai garsių dailiosios lyties atstovių, kurios tiesiog dievina šiuos ne itin moteriškus užsiėmimus.


Rasa Martens: „Boksą stebiu su savo šuniukais"


Žinoma verslininkė Rasa Martens yra itin moteriška ir elegantiška. Bent jau daugelis ją tokią prisimena iš Lietuvos televizijos projekto „Lietuvos šokių dešimtukas", kuriame dalyvavo prieš kelerius metus. Kas galėtų patikėti, jog Rasai patinka... boksas.

Moteris paatviravo, kad iš pradžių susidomėjo „Formulės-1" lenktynės, o paskui nejučia tapo ir „aštresnio" sporto gerbėja. „Jau daug metų mano vyras domisi sportu, nejučia ir aš tapau „Formulės-1" ir bokso aistruole", - šyptelėjo verslininkė ir pridūrė, kad dažnai ringo kovas namuose stebi ir du jos šuniukai.

R. Martens prisipažino, kad Lietuvos boksininkų varžybos jos nedomina, bet visada su didžiausiu azartu žiūri dvikovas tarp pasaulinio lygio sporto žvaigždžių.

Tiesa, pati Rasa ringe boksuotis nenorėtų - mano, jog moterims tai nedera. „Nei fiziškai, nei psichologiškai nemėgstu muštis. Esu taiki. Mano manymu, boksas vis dėlto yra vyriškas sportas", - pridūrė pašnekovė.


Liveta Kazlauskienė: „Dievinu žūklę ir bušido"


„Turbūt aš turiu tiek moteriškų, tiek vyriškų hormonų", - linksmai apie save kalbėjo dainininkė ir politikė Liveta Kazlauskienė. Ne vienas turbūt yra girdėjęs, kad ji - aistringa žvejė.

„Man labai patinka žvejoti. Pirmą sykį tai dariau su savo bičiuliu Ryčiu Cicinu. Nusipirkome meškeres ir tuoj pat jas išbandėme. Mums taip patiko, kad žūklė tapo mano pomėgiu", - pasakojo pašnekovė.

Liveta sako, kad yra žvejojusi įvairiausiomis meškerėmis ir skirtingais būdais. O didžiausias jos laimikis - 43 žuvys, pagautos per vieną dieną.

Visgi žvejyba - nevienintelis L. Kazlauskienės pomėgis. Jai patinka ir kiti dalykai - moteris dievina bušido kovas.

„Man patinka stebėti, kaip ringe kovoja vyrai. Tačiau mėgstu tik kovas su taisyklėmis. Kaip tik toks ir yra bušido sportas. Be to, esu pažįstama su Lietuvos bušido pažiba Kęstučiu Smirnovu. Palaikau jį džiaugiuosi jo pergalėmis", - gražių žodžių negaili moteris.

Pokalbio pabaigoje Liveta pridūrė, kad domisi ne tik vyrišku sportu ir žūkle. „Mėgstu automobilius. Prireikus netgi galiu pati nustatyti gedimą. Taip pat moku suvirinti ir atlikti kitus panašius vyriškus darbus. Žinoma, tai nereiškia, kad visiškai ignoruoju moteriškus. Mėgstu ir megzti, ir gaminti valgį", - šyptelėjo.


Donata Virbilaitė: „Esu bandžiusi boksuotis"


Ryškiaplaukė dainininkė ir laidos „Kitas!" garsintoja Donata Virbilaitė dažnai dėl savo charakterio draugų pavadinama „gyvsidabriu". Nenuostabu, kad ją labai domina boksas.

„Aš ne tik domiuosi šiuo sportu - ir pati jį išbandžiau. Netgi galėjau dalyvauti vieneriose varžybose", - šyptelėjo pašnekovė.

Donata turėjo dalyvauti TV6 (tuomet „Tango TV" - aut. past.) projekte „Ringo dievas". Nors išbandyti jėgų merginai nepavyko, susidomėjimas boksu niekur nepradingo. „Pradėjau lankyti treniruotes ir man labai patiko. Moterys labiau linkusios nervintis, dėl visko išgyventi, o boksas - puiki galimybė išlieti susikaupusias emocijas. Todėl visoms moterims siūlau išbandyti boksą", - patarė D. Virbilaitė.

Tiesa, bijančias galimų traumų Donata ramina: „Viską paprastai prižiūri profesionalūs treneriai. Niekas neliepia merginoms boksuotis su vaikinais. Merginos, mažiau nuogąstaukite ir ryžkitės!"


Laima Paksienė:Buvau krepšinio meistrė"


Nušalintojo prezidento Rolando Pakso žmona Laima paauglystėje itin domėjosi antrąja Lietuvos religija krepšiniu. „Taip, man labai patiko ši sporto šaka. Krepšinį žaidžiau beveik iki baigiau vidurinę mokyklą. Tačiau dabar neseku visų šio sporto naujienų", - pasakojo ponia Laima.

Pašnekovė tikino, kad yra dar viena sporto šaka, kuri ją traukia. Tai - lauko tenisas. Ir visai nenuostabu, kodėl. Juk šią sporto šaką dievina ir ponios Laimos vyras Rolandas, ir sūnus Mindaugas. „Man patinka stebėti, kaip mano vyrai žaidžia lauko tenisą, įsijaučia. Pati esu vieną vasarą lankiusi treniruotes", - sako moteris.

Ar norėtų išbandyti jėgas, tarkim, sportiniuose šokiuose? „Jei kas nors prieš trisdešimt ar daugiau metų būtų pasiūlęs, nė nedvejočiau, - svarsto. - Turbūt džiaugčiausi iki išprotėjimo. Kai žmogus pradeda šokti, kai jam 48-eri, kūnas jau nebe toks lankstus. Galiu pasakyti tiek: jei mano siela dar kada nors atgims šioje žemėje, aš tikrai šoksiu..." - nusijuokė L. Paksienė.


Laima Tamulytė: „Vietoj Maldyvų - NBA rungtynės"


Dainininkę Laimą Tamulytę, geriau žinomą kaip Mamą Rock'n'Roll, galima drąsiai vadinti visų vyrų svajone, kadangi ji - tikra sporto aistruolė.

Atlikėja prieš metus išbandė jėgas bokso ringe ir sako, kad ši sporto šaka jos nesužavėjo. „Man nepatiko boksuotis. Kodėl? Nes šiame sporte privalai priešininkui „duoti į dūdą". Mano patirtis nedidelė: boksavausi tik kelis mėnesius ir turbūt iki galo nesupratau šios sporto šakos esmės. Tikriausiai suvokimas ateitų per kelerius metus", - mintimis dalijosi pašnekovė.

Nors Laimos bokso ringas nesužavėjo, iki šiol mėgsta stebėti varžybas ir sako, kad jai labai įdomu.

Mamą Rock'n'Roll ne mažiau domina ir kitos sporto šakos: „Formulė-1", krepšinis. „Didžiausia mano svajonė - nuvažiuoti į Ameriką ir savo akimis pamatyti NBA rungtynes. Man tai būtų geriau nei kelionė į Maldyvus", - šypsosi dainininkė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką