Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Andrius Mamontovas: Evelinos Sašenko pasirodymui trūksta... netikėtos klaidos

Andrius Mamontovas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Andrius Mamontovas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Su „LT United“ komanda Andrius Mamontovas „Eurovizijoje“ Lietuvai iškovojo kol kas aukščiausią – šeštąją – vietą. Jo nuomone, Evelina Sašenko šiemet gėdos nepadarys, bet aukštos vietos Lietuvos atstovei scenos vilkas neprognozavo.

„Faktas, kad tokios dainos šiais laikais nelaimi „Eurovizijoje“. Evelina pasirodys gerai ir gėdos tikrai nepadarys, bet, manau, žiūrovų nebus gerai įvertinta“, – mintimis dalijosi A.Mamontovas, netrukus patikinęs, kad yra prastas prognozuotojas ir dažnai jo prognozės neišsipildo.

Anot jo, savo pasirodymu Evelina puikiai išlaikė dainos stilistiką ir viską atliko pagal tokios muzikos kanonus.

„Jos pasirodyme viskas labai teisinga ir tvarkinga. Bet būtent tai, mano nuomone, jai ir gali pakišti koją. Evelina padarė viską, kaip priklauso, bet ko ten trūksta – tai kokios nors paklaidos ar netikėtumo, – tikino A.Mamontovas, remdamasis savo patirtimi. – Dėmesį visada užkabina koks nedidelis netikėtumas ar muzikoje, ar šou. Kita vertus, kaip suprantu, Evelinos pasirodymas atitinka jos temperamentą, charakterį, nuostatas, sumanymą. Mes visada džiaugiamės, jei praeinam į finalą – to Evelinai ir linkiu.“

Jos pasirodyme viskas labai teisinga ir tvarkinga. Bet būtent tai, mano nuomone, jai ir gali pakišti koją. Evelina padarė viską, kaip priklauso, bet ko ten trūksta – tai kokios nors paklaidos ar netikėtumo.Šių metų nacionalinės atrankos lyderiai, A.Mamontovo akimis, buvo E.Sašenko ir Linas Adomaitis, kuris nustebino gera daina.

„Linas mane maloniai nustebino – mano nuomone, su šia daina jis palypėjo laipteliu aukščiau. Tai buvo kokybiškas ir geras pasirodymas“, – pagyrų scenos kolegai negailėjo muzikantas.

A.Mamontovas neslėpė, kad „Eurovizijai“ ir jos žadinamoms aistroms yra neabejingas, tačiau išreiškė priekaištų nacionalinės atrankos procesui.

„Manau, kad atrankoje yra netobulumų: atlikėjas po pasirodymo turi stovėti kaip mokinukas prieš komisiją ir klausyti, kad reikėjo daryti taip ar anaip. Šitas principas iš esmės yra neteisingas. Tie profesionalai, kurie gali patarti, turėtų stebėti repeticijas, kurios visada vyksta televizijoje prieš filmavimus, ir tada duoti atlikėjui patarimų. Kokia nauda iš kritikos, kai jis jau pasirodė? Tai beprasmiška! – atranką kritikavo scenos autoritetas. – Dabartinis atrankos principas atbaido daugelį gerų kūrėjų, kurie gyvena iš muzikos ir galėtų sukurti vertingą dainą. Jeigu tu nesi pradedantis atlikėjas, visai nesinori stovėti prieš komisiją ir klausyti, kad „žinai, galėjai kitą suknelę apsivilkti...“ Aš ir pats nenorėčiau lankstytis komisijai ir dėkoti, kad patarė man apsiauti kitus batus ar kad pasakė, jog man ši daina netinka... Kas to nori?!“

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką