Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eveliną Sašenko ir „Eurovizijos“ delegaciją „Gjensidige“ įkainojo daugiau nei 2,4 mln. litų

Nacionalinės atrankos „Eurovizijos“ finalą  Evelina Sašenko
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Evelina Sašenko
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiais metais Lietuvai tarptautiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovausiančią Eveliną Sašenko ir ją lydinčią delegaciją norvegiško kapitalo ne gyvybės draudimo bendrovė „Gjensidige Baltic“ apdraudė 2,4 mln. litų viršijančia suma.

„Žinome, kad mūsų šalies gyventojai itin aktyviai palaiko Lietuvos atstovus „Eurovizijoje“. Prieš tokį svarbų konkursą atlikėjai bei visai jai lydinčiai komandai tikrai netrūksta pasiruošimo rūpesčių ir įvairių organizacinių darbų. Todėl siekdami, kad finansiniai nesklandumai nesutrukdytų Evelinos Sašenko pasiruošimo ir pasirodymo Diuseldorfe, nusprendėme visą šalies delegaciją aprūpinti draudimo apsauga“, – teigia Vidas Gudonis, „Gjensidige Baltic“ Lietuvos filialo marketingo skyriaus vadovas.

„Eurovizijos“ atstovę E.Sašenko ir ją lydinčią mūsų šalies delegaciją „Gjensidige Baltic“ apdraudė būtinosios medicininės pagalbos draudimu bendra 600 000 eurų draudimo suma, t. y. kiekvieną asmenį – po 100 000 eurų.

Kiekvienas delegacijos narys papildomai apdraustas 6000 eurų draudimo suma nuo nelaimingų atsitikimų ir 500 eurų draudimo suma nuo bagažo ir asmeninių daiktų praradimo. Į draudimo paketą įtrauktas ir kiekvieno asmens 10 000 eurų civilinės atsakomybės kelionėje draudimas bei skrydžio vėlavimo draudimas.

„Stengsimės kuo geriau pasirodyti „Eurovizijos“ konkurse ir nenuvilti savo gerbėjų, tačiau kartais pasitaiko netikėtų situacijų, kurios nuo mūsų nepriklauso, bet gali sukliudyti sėkmingam pasirodymui. Džiaugiamės, kad „Gjensidige Baltic“ tuo pasirūpino – dabar nereikės sukti galvos dėl kompensacijos už priverstinai praleistas valandas oro uoste ar netikėtas medicinos išlaidas ir galėsime visą dėmesį skirti pasiruošimui“, – teigia Lietuvos atstovė šių metų „Eurovizijos“ konkurse Evelina Sašenko.

Tai ne pirmas kartas, kai ne gyvybės draudimo bendrovė „Gjensidige Baltic“ apdraudžia Lietuvos atstovus „Eurovizijos“ dainų konkurse. Praėjusiais metais bendrovė buvo apdraudusi grupę „InCulto“ ne tik kelionių ir nelaimingų atsitikimų draudimu, bet ir nuo galimos paskutinės vietos minėtame konkurse.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką