Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į Lietuvą sugrįžę „InCulto“ prašė lietuvių nedidelės paslaugos (nuotraukos)

Futbolo turnyras privertė paprakaituoti žaidėjus ir žiūrovus
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Futbolo turnyras privertė paprakaituoti žaidėjus ir žiūrovus
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jau netrukus į Oslą, ruoštis „Eurovizijai“, išskrisiantys grupės „InCulto“ muzikantai trumpam sugrįžo iš savo reklaminio turo į Lietuvą. Tačiau ilsėtis jiems niekas neleido – vyrukai buvo priversti mušti įvarčius gatvės futbolo turnyre, o tada gyvai atlikti savo eurovizinę dainą jos pasiilgusiems tautiečiams.

LRT organizuoto gatvės futbolo čempionate „InCulto“ muzikantai stojo į dvikovą su LRT darbuotojais. Tačiau visi labiausiai bijojo, kad tik nei vienas atlikėjas, kuris jau po poros savaičių pasirodys didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje, negautų traumos – juk tada kiltų grėsmė sėkmingam mūsų atstovų pasirodymui geriausios Europos dainos konkurse.

Ačiū Dievui, viskas baigėsi laimingai. Jurgis Didžiulis ir kiti grupės nariai, išėję į aikštelę, puolė daryti apšilimą, atsispaudimus, kojų tempimus – tuo sukeldami nuoširdžią žiūrovų šypseną. Nors iš pradžių įvarčius mušė LRT žaidėjai, Jurgiui išbėgus į aikštelę pasipylė „golai“ ir į kitus vartus. Tačiau žaidimas, kaip ir dera, baigėsi lygiosiomis – tegyvuoja draugystė!

Vilniaus Rotušės aikštės smalsuoliai tikriausiai labiau nei futbolo laukė „InCulto“ dainų – ir jie neliko skolingi. Plojantiems ir šokantiems žiūrovams „InCulto“ nepagailėjo ir daugiau savo dainų, be laukiamiausios – eurovizinės „Eastern European Funk“.

„Niekada nepulkite dainuoti iš karto po futbolo, – patirtimi dalijosi J.Didžiulis, kurį dainuojant kankino kosulys.

Muzikantai tradiciškai pakėlė nuotaiką visiems jų besiklausiusiems – už gerą nuotaiką Jurgis paprašė ir paslaugos.

„Mes jau darome viską, ką galime – gal net daugiau, o dabar mums labai reikia ir jūsų nedidelės pagalbos – paskambinkite savo draugams, kurie gyvena kitose šalyse, ir paprašykite, kad jie duotų 12 taškų tokiai grupei „InCulto“. Pora jūsų skambučių – ir jei ne pirmą, tai antrą ar trečią vietą „Eurovizijoje“ užimsime!“ – užtikrintai prašė Jurgis, kuriam už tai paplojo visi vilniečiai, tarp kurių buvo ir jo žmona Erica su sūnumi.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką