Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

10 klaidų, kurias daro vyrai per pasimatymą

Pasimatymas
Photos.com nuotr. / Pasimatymas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vyrai dažnai nustemba, kai moterys atsisako antrojo pasimatymo, rašo associatedcontent.com. Galbūt tai reiškia, jog vyrai padarė vieną ar daugiau baisiųjų pasimatymų klaidų?

1. Bloga apranga sukuria blogą įspūdį.
Šią klaidą vyrai gali padaryti dar prieš eidami į pasimatymą. Jei esate šiek tiek apkūnus, rinkitės tamsesnius drabužius. Susilamdę, prakaituoti drabužiai yra ženklas, jog esate apsileidėlis ir nevertas jos pastangų.

2. Batai daug pasako apie vyrą.
Blogas batų pasirinkimas gali lemti jūsų pasimatymo sėkmę.

3. Per daug kvepalų
Nesvarbu, ką rašo įvairūs žurnalai, užsipilę ant savęs kibirą kvepalų, tikrai netapsite labiau geidžiamu. Kvepalai turi sukurti intymumo akimirką, kai tik arčiau prigludęs žmogus, juos galėtų pajusti. Per daug kvepalų gali sukelti šleikštulį.

4. Blogas burnos kvapas
Kavos ir cigarečių kombinacija burnoje gali atstumti. Pasimatymo dieną nevalgykite česnako, svogūno. Šiuos du burnos kvapus itin sunku panaikinti. Prieš pajudėdami dar kartą iššiepkite savo dantis prieš veidrodėlį automobilyje. Šypsena su kažkuo tarpdantyje nėra geras vaizdas.

5. Vėlavimas
Jeigu ketinate vėluoti bent 10 minučių, paskambinkite ir praneškite. Praneškite netgi tai, jei iš viso neketinate pasirodyti.

6. Rankos paspaudimas
Silpnas rankos paspaudimas yra nepasitikėjimo ženklas. Tai daro labai blogą pirmą įspūdį, ypač jei jūs taip pat turite paspausti rankas jos tėvams ar broliams. Kaulus traiškantis rankos paspaudimas yra agresijos ženklas. Taigi pasistenkite, jog jūsų rankos spaudimas būtų tiesiog tvirtas ir parodantys jūsų pasitikėjimą savimi.

7. Bučinys į skruostą
Pabandykite pirmiausia išsiaiškinti, ar tai merginai priimtina. Jei jai tai priimtina, pabandykite nesiseilėti ir nesugadinkite jos makiažo, kuriam ji prieš tai skyrė dvi valandas.

8. Kramtomosios gumos kramtymas
Kramtydami gumą ne tik atrodysite kaip karvė, bet prisiminkite, jog kramtosios gumos krampymas sukelia pilvo pūtimą.

9. Per daug kalbų apie save
Pirmiausia prisiminkite, jog daug kalbėdami apie save, mažai sužinosite apie ją. Informaciją apie save pateikite mažomis dozėmis.

10. Per daug pauzių pokalbio metu
Galbūt tokiub būdu vyras siekia antrojo pasimatymo. Jei mergina tai supranta, gerai, jei ne, tai tikrai ją atstums.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką