Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

24-ąjį gimtadienį Neringa Šiaudikytė švenčia ne Lietuvoje ir be mylimojo Tomo

Neringa Šiaudikytė
Asmeninio albumo nuotr. / Neringa Šiaudikytė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

24-ąjį gimtadienį dainininkė, grupės „Naujos pupytės“ narė nutarė atšvęsti ne Lietuvoje – kartu su tėvais patraukė į svečią šalį. Tai pirmas kartas, kai gimtadienį N.Šiaudikytė švenčia užsienyje. Vis dėlto dainininkė tikisi, kad šių metų šventė bus neprastesnė už buvusias.

Į svečią kraštą N.Šiaudikytė patraukė savaitės pabaigoje. „Taip jau susiklostė, kad šiandien esu ne Lietuvoje. Šis gimtadienis kitoks – ne tik sekmadienis, bet ir nesu su draugais. Gal vėliau atšvęsiu su jais, pakelsime šampano taurę – spalio 24-ąją, savo naujo muzikinio projekto pristatymo metu“, – bendraudama su Žmonės.lt vylėsi atlikėja. 

Ji atviravo, kad šis gimtadienis – visai kitoks nei įprasta. Antai anksčiau ji šventę nuolat sutikdavo su draugais, o dabar išvyko tik su tėvais.

„Iki šiol dar nebuvo nė vieno gimtadienio, kurio nešvęsčiau. Iki paauglystės mano šventėmis rūpindavosi mama – ir tėvams būdavo šventė susirinkti. Iki šiol visada laukiu gimtadienio – jam artėjant prisipildau geromis emocijomis, tampu tokio gero ūpo. Juk prasideda nauji visko perpildyti metai – skubu kurti jų planą!“ – šypsosi.

Ir nors yra žmonių, kuriems gimtadienis siejasi su neigiamomis emocijomis – juk kartais liūdna pripažinti, kad ir vėl oficialiai pasenai, negatyvi nuotaika N.Šiaudikytei labiau asocijuojasi su rudeniu, o ne gimtadieniu: „Tai labiau susiję su rudeniu. Pavyzdžiui, šįmet baigiau mokslus ir supratau, kad jau tikrai keliauju į „senąją pusę“. Juk kai būni moksleivė, studentė, tai jautiesi truputį jaunesnė – galvoji, dar viskas prieš akis.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Neringa Šiaudikytė ir Tomas Uroška
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Neringa Šiaudikytė ir Tomas Uroška

Taigi gimtadienį N.Šiaudikytė švenčia jau 24-ąjį kartą. Kuris iš jų lig šiol buvo geriausias? „Man buvo 14. Tai – kvailas ir juokingas amžius, nes pačiai atrodė, kad buvau labai suaugusi, nors iš tiesų buvau dar visai vaikas. Atrodžiau vyresnė – tikra panelė. Nevengiau makiažo, avėdavau aukštakulnius, mokykloj tikrai buvau „fyfutė“. Taigi tada pirmąkart gyvenime važiavau limuzinu – su draugėmis jame gėrėme vaikišką šampaną. Buvo taip linksma, tiek juokėmės, buvo taip smagu! Atsimenu, kad taip ir neparagavome torto – išmetėme jį kažkur ant žemės“, – prisiminusi juokiasi. 

O ką ji mano apie gimtadienio dovanas? „Galėčiau sakyti, kad dovanos – nesvarbu, bet juk kiekvienam žmogui smagu gauti dovanų. Bet nesureikšminu to, kokia ta dovana. Svarbu, kad ją įteikia – tada jaučiuosi pamaloninta, dėmesio centre“, – atsako atvirai.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Neringa Šiaudikytė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Neringa Šiaudikytė

N.Šiaudikytė apgailestauja, kad šįkart per gimtadienį negali būti drauge su savo vaikinu, asmeniniu treneriu Tomu Uroška. Antai per jo gimtadienį dainininkė mylimąjį nustebino netikėta staigmena – pakvietė vakarienės dviese, o pasitiko su visa svita draugų, o pati per savo šventę su mylimuoju net nesusitiks. 

„Labai tikėčiausi jo staigmenos, bet šįmet jos tikrai nebus. Dėl to labai liūdna. Juk nėra ką slėpti – kai pati darai staigmeną kitam turi slaptą viltį, kad ir tau atsilygins. Dar dabar prisimenu jo emocijas, kaip smarkiai jį nustebinau. Buvo taip smagu! Bet gal manęs laukia staigmena kitais metais? Tačiau jis neprivalo to daryti. Be to, pati esu nuovokesnė – tikrai tą staigmeną „užuosčiau“, – šypsosi dainininkė.

Gimtadienio proga ji sau linki tik vieno: „Esu tas žmogus, kuriam labai svarbi karjera. Mano gyvenime viskas susiklostė gerai – turiu tėvus, kurie tebėra kartu, antrą pusę. Viskas man gerai, viskas savo vietoje, viskas gražu. Vienintelis dalykas, kurio norėčiau, tai kad išsipildytų lūkesčiai karjeroje. To sau ir linkiu. Kasmet.“

Asmeninio albumo nuotr./Neringa Šiaudikytė
Asmeninio albumo nuotr./Neringa Šiaudikytė

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką