Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ramūno Cicėno komedija „0 sveikų. Filmas“ suvienijo „radistus“, Tadą Vidmantą ir „Kito kampo“ aktorius

Filmavimo užkulisiai
Vilijos Buivydės nuotr. / Ramūnas Cicėnas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiemet lietuviško kino mylėtojų laukia mažiausiai dvi intriguojančios naujienos. Pats puikiai juokingus vaidmenis kuriantis teatro, kino ir televizijos aktorius Ramūnas Cicėnas šiuo metu dirba su nauja lietuviška komedija „0 sveikų. Filmas“.

Aktoriaus režisuojamas, iki ašarų juoktis priversiantis filmas šalies kino teatrus pasieks jau šį rudenį. Kad jo laukti neprailgtų, R. Cicėnas žiūrovus juokins ir dabar. Jau kovo 17 dieną interneto svetainėje  bus pradėtas rodyti pirmasis Lietuvoje interaktyvus serialas „0 sveikų“. Linksmo ir žaismingo siužeto serialas iš kitų išsiskirs tuo, kad kiekvieną kartą žiūrovai galės pasirinkti tolimesnę jo eigą – tiek naujos serijos pradžioje, tiek viduryje ir pabaigoje.

Kuriant „0 sveikų. Serialą“ ir „0 sveikų. Filmą“ R. Cicėnui talkina bičiuliai iš garsaus improvizacijos teatro „Kitas kampas“ bei žinomi radijo chuliganai – „Radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Naujojo serialo ir būsimo filmo scenarijai buvo patikėti talentingam jaunosios kartos režisieriui Tadui Vidmantui,  sukūrusiam garsiąsias mineralinio vandens reklamas ir išpopuliarinusiam Sauliaus Poškos personažą. Serialo ir filmo sukūrimą inicijavo ir organizuoja „Unusual Projects“.

Komedijoje „0 sveikų. Filmas“ susipažinsite su trimis draugais – Kirilu (vaidina aktorius Daumantas Ciunis), Pūkiu (Audrius Bružas) ir Žvėrimi (Mantas Vaitiekūnas). Visi trys gyvena Žvėries bute, kurį jis, kartu su krūva pinigų, paveldėjo iš savo itin turtingo senelio.

Filmo kūrėjai garantuoja, kad nuolat šmaikščiose ir netikėtose situacijose atsidursiančius bičiulius pamėgsite ir pamilsite dar iki komedijos premjeros – sekdami jų nuotykius „0 sveikų. Seriale“. Nuotaikingo veiksmo sūkuryje dažniausiai atsidurs naivuolis Pūkis, niekaip negalintis prisipažinti Gertrūdai (Oneida Kunsunga) ją mylįs. Stebėdami Kirilo, Pūkio ir Žvėries nuotykius lengvai atpažinsite ir dabartines Lietuvos aktualijas.

Vilijos Buivydės nuotr./Filmavimo užkulisiai
Vilijos Buivydės nuotr./Filmavimo užkulisiai

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką